Stan książek
Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.
Nowa
Książka nowa.
Używany - jak nowa
Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.
Używany - dobry
Normalne ślady używania wynikające z kartkowania podczas czytania, brak większych uszkodzeń lub zagięć.
Używany - widoczne ślady użytkowania
zagięte rogi, przyniszczona okładka, książka posiada wszystkie strony.
Jezu, uwielbiam Ciebie
Masz tę lub inne książki?
Sprzedaj je u nas
Jezu, wielbię Ciebie! Ta modlitwa pełna uwielbienia odzwierciedla moment, w którym jeden serafin śpiewa do drugiego: "Święty, Święty, Święty". Choć może to wyglądać na monotonne powtarzanie, kryje się w nim nieskończone zdziwienie i zachwyt. To wyraz radości płynącej z dostrzegania Jego niezwykłości. W ekstazie jeden anioł mówi do drugiego: "Widziałeś? Spójrz: Święty!". Przywołuję ten ceremonialny obraz niebiańskiego uwielbienia, bowiem Pismo Święte odkrywa przed nami cząstkę chwały Boga, sugerując, jak możemy się modlić. Modlitwa zbliża mnie do Boga. Z czasem poznaję Go lepiej i pewnego dnia w zachwycie dzielę się tym z kimś bliskim: "Spójrz: Święty!". Od jakiegoś czasu myślę o napisaniu książki o modlitwie, pragnąc uporządkować mój dialog z Bogiem. Nie zamierzam nikogo nauczać tego, czego sam nie umiem, lecz chcę zaprosić do wspólnej drogi tych, którzy mają trudności z modlitwą. Podzielę się swoim doświadczeniem wiary, licząc, że zachęcę czytelników do modlitwy uwielbienia, a nasza wspólnota duchowa stanie się dla mnie wsparciem w tej podróży. Książka ks. Piotra Kieniewicza jest szczera, mądra i inspirująca. Nie nudzi, nie usypia, zaskakuje. Autor w wyrazisty sposób opisuje rzeczywistość spotkania z Bogiem i samym sobą, wzbudzając w czytelniku tęsknotę za tą przygodą. Ta podróż jest także dla mnie! - Dominika Szczawińska, Radio eM. Zachęcamy do wysłuchania, co o książce mówi sam Autor.
Wybierz stan zużycia:
WIĘCEJ O SKALI
Jezu, wielbię Ciebie! Ta modlitwa pełna uwielbienia odzwierciedla moment, w którym jeden serafin śpiewa do drugiego: "Święty, Święty, Święty". Choć może to wyglądać na monotonne powtarzanie, kryje się w nim nieskończone zdziwienie i zachwyt. To wyraz radości płynącej z dostrzegania Jego niezwykłości. W ekstazie jeden anioł mówi do drugiego: "Widziałeś? Spójrz: Święty!". Przywołuję ten ceremonialny obraz niebiańskiego uwielbienia, bowiem Pismo Święte odkrywa przed nami cząstkę chwały Boga, sugerując, jak możemy się modlić. Modlitwa zbliża mnie do Boga. Z czasem poznaję Go lepiej i pewnego dnia w zachwycie dzielę się tym z kimś bliskim: "Spójrz: Święty!". Od jakiegoś czasu myślę o napisaniu książki o modlitwie, pragnąc uporządkować mój dialog z Bogiem. Nie zamierzam nikogo nauczać tego, czego sam nie umiem, lecz chcę zaprosić do wspólnej drogi tych, którzy mają trudności z modlitwą. Podzielę się swoim doświadczeniem wiary, licząc, że zachęcę czytelników do modlitwy uwielbienia, a nasza wspólnota duchowa stanie się dla mnie wsparciem w tej podróży. Książka ks. Piotra Kieniewicza jest szczera, mądra i inspirująca. Nie nudzi, nie usypia, zaskakuje. Autor w wyrazisty sposób opisuje rzeczywistość spotkania z Bogiem i samym sobą, wzbudzając w czytelniku tęsknotę za tą przygodą. Ta podróż jest także dla mnie! - Dominika Szczawińska, Radio eM. Zachęcamy do wysłuchania, co o książce mówi sam Autor.
