• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Lublin: skup książek – Skupszop to opcja dla Ciebie!

Jeżeli dysponujesz ograniczoną przestrzenią do przechowywania książek, a Twoje zbiory zaczynają się niebezpiecznie rozrastać, może czas na małe porządki? Szukasz antykwariatu i skupu starych książek w Lublinie? Nie musisz ograniczać się wyłącznie do punktów stacjonarnych – skorzystaj z oferty Skupszopu – internetowego skupu książek, dzięki któremu możesz szybko zredukować domową biblioteczkę do najpotrzebniejszych pozycji.

Chcesz odwiedzić skup używanych książek w Lublinie? Skupszop działa online, dlatego nasza oferta jest skierowana do mieszkańców całej Polski. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na tym, żeby znaleźć skup książek medycznych w Lublinie, czy raczej skup książek szkolnych, wypróbuj Skupszop. Od czego powinnaś/powinieneś zacząć? Przede wszystkim, w wyszukiwarkę na stronie Skupszopu wpisz kod ISBN książki. Zwykle jest on umieszczany na tylnej okładce. To da Ci odpowiedź, czy jesteśmy zainteresowani odkupieniem Twojej książki i jaką kwotę możemy Ci zaproponować. Sprawdź również, jakich książek nie przyjmujemy. Nie zapominaj, że minimalna kwota sprzedaży książek w Skupszopie to 40 złotych.

Korzystanie ze Skupszopu to doskonała alternatywa dla sprzedawania książek w tradycyjnych stacjonarnych skupach. Nie musisz wychodzić z domu, żeby dowiedzieć się, czy Skupszop zechce daną książkę od Ciebie odkupić. To również świetne rozwiązanie w przypadku osób, które w pobliżu swojego miejsca zamieszkania nie mają skupu książek. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Dokładamy wszelkich starań, by proces sprzedaży książek był dla Ciebie wygodny i przede wszystkim – bezproblemowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie są oczekiwania naszych Klientów, dlatego staramy się wychodzić im naprzeciw. Co więcej, w Skupszopie możesz nie tylko sprzedawać, ale również kupować książki – nowe i używane. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.