Helion to polskie wydawnictwo założone w Gliwicach w 1991 roku. Helion publikuje przede wszystkim literaturę o tematyce informatycznej i to właśnie w tej dziedzinie jest w czołówce najlepszych wydawnictw. Większość książek o tematyce komputerowej, które sprzedaje się w ogromnych ilościach każdego roku, zostały wydane właśnie przez to wydawnictwo. Helion to nie tylko wydawnictwo – to cała grupa, która dzieli się na wiele innych marek. Obecnie w skład grupy Helion wchodzi: Helion Edukacja, Onepress, Sensus, Helion Szkolenia, Editio, Videopoint, Septem, Bezdroża i Ebookpoint.pl. Przez ponad 30 lat działalności wydawnictwa jego oferta znacznie się poszerzyła i rozwinęła o 7 tematycznych działów.

Wydawnictwo Helion książki – propozycje nie tylko o tematyce informatycznej

Choć to właśnie dziedzina komputerowa była i nadal jest filarem wydawnictwa, to w jego ofercie można znaleźć również tytuły o innej tematyce. Wydawnictwo Helion publikuje książki o psychologii, biznesie oraz wydaje książki z zakresu beletrystyki i literatury informatycznej. Oprócz tego w ofercie można znaleźć przewodniki turystyczne, które niosą za sobą dużą wartość merytoryczną i powinny znaleźć się w niezbędniku każdego miłośnika wycieczek. Helion książki to także szeroko pojęta edukacja szkolna. Wydawnictwo regularnie wydaje podręczniki szkolne, które spełniają wymagania obowiązującej w danym momencie podstawy programowej.

Praca i zaangażowanie wydawnictwa jest zauważane i nie dziwi fakt, że Wydawnictwo  Helion jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i tytułów m.in. Gazela Biznesu. Na liście wydanych przez Helion autorów można znaleźć mnóstwo nazwisk - również tych bardzo dobrze znanych. Helion S.A. w ciągu pierwszych 18 lat działalności na rynku wydał ponad 3500 publikacji, których nakład przekroczył 11 mln egzemplarzy. Grupa Helion prowadzi serwisy specjalistycznych księgarni internetowych, w których można znaleźć pełną ofertę wydawnictwa.

Helion ma ogromny wkład w branżę wydawniczą w Polsce. Każda osoba z pewnością choć raz miała do czynienia z książką wydaną przez tę grupę. W szkole, w domu, w pracy – praktycznie wszędzie można dostrzec tytuły z logiem Helion. To wydawnictwo od długiego czasu ma wkład w edukację dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie SkupSzop nie mogło zabraknąć książek Helion. U nas znajdziesz szeroką ofertę książek publikacji Helion. Śledź na bieżącą naszą ofertę – stale pojawiają się w niej nowe tytuły Helion oraz innych polskich wydawnictw.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner