• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Rzeszów: skup książek – dlaczego warto wybrać Skupszop?

Z czasem ilość książek w Twoim domu zaczęła Cię przytłaczać? Chcesz zrobić miejsce dla kolejnych egzemplarzy, dlatego zamierzasz sprzedać książki w antykwariacie lub skupie starych książek w Rzeszowie? Nic dziwnego – czasami nasze zbiory książkowe musimy ograniczyć chociażby ze względu na ilość dostępnej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię skup nowych książek w Rzeszowie, czy jednak szukasz skupu książek używanych w Rzeszowie, zapraszamy do skorzystania z oferty Skupszopu!

Skup i sprzedaż książek szkolnych itp. w Rzeszowie to szansa dla mieszkańców tego miasta na przeorganizowanie domowych biblioteczek. Jeśli masz w planach sprzedaż swoich książek, korzystając ze Skupszopu zyskujesz przede wszystkim gwarancję wygody oraz pewność, że cały proces sprzedaży będzie przebiegał bardzo sprawnie. Z racji tego, że Skupszop jest skupem internetowym, możesz skorzystać z jego usług bez względu na to, w jakiej części Polski mieszkasz, co może okazać się szczególnie pomocne dla osób, które nie mają w pobliżu możliwości skorzystania ze skupów stacjonarnych. W wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl wpisz kod ISBN swojej książki. Otrzymasz informację czy i za ile odkupimy Twoją książkę. Do wyboru masz dwie możliwości wysyłki. Wysyłasz samodzielnie, a my zwracamy Ci koszt wysyłki w kwocie 7 złotych lub decydujesz się na odebranie książek przez kuriera – bezpłatnie! Ta ostatnia opcja nie wymaga od Ciebie wychodzenia z domu co dzisiaj dla wielu klientów nie pozostaje bez znaczenia. 

Skupszop daje Ci szansę na uporządkowanie bibliotecznych zbiorów, pozbycie się niepotrzebnych książek i oczyszczenie swojej przestrzeni. Nie jesteśmy jednak zwyczajnym skupem książek – proponujemy również ich sprzedaż. W naszej ofercie znajdziesz zarówno książki nowe, jak i używane w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu swoją biblioteczkę z powodzeniem możesz uzupełnić o kolejne egzemplarze. Sprzedawaj i kupuj książki razem ze Skupszopem – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać samodzielnie, lub zamówić kuriera za naszym pośrednictwem. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.