• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Poznań: skup książek potrzebny od zaraz?

Sprzedaż nieużywanych książek może okazać się doskonałym sposobem na uporządkowanie domowych zbiorów bibliotecznych. Jeśli masz ograniczoną ilość miejsca, a liczba Twoich książek zaczęła niebezpiecznie się rozrastać, postaraj się zrobić małe porządki, odłożyć książki, które już przeczytałaś(eś) i puścić je w obieg. Jak to zrobić? Skorzystaj z oferty Skupszopu.

Poznań: skup starych książek na miarę Twoich potrzeb

Szukasz antykwariatu i skupi książek w Poznaniu? Zastanawiasz się, jakie ceny może proponować skup starych książek? Poznań to duże miasto, ale zamiast szukać stacjonarnego skupu książek używanych w Poznaniu, możesz sprzedać swoje książki za pośrednictwem Skupszopu. Dlaczego warto to zrobić? Skup i sprzedaż książek w Poznaniu to tylko jedna z możliwych opcji, Skupszop, jako skup książek działający online, nie nakłada na Klientów ograniczeń przestrzennych. W praktyce oznacza to, że sprzedać swoje książki możesz mieszkając w dowolnym punkcie Polski. 

Jak korzystać ze Skupszopu? Po pierwsze: sprawdź, jakich książek nie skupujemy. Po drugie, do wyszukiwarki wpisz kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać. Po co? Dzięki temu dowiesz się, czy jesteśmy zainteresowani odkupieniem Twojej książki i jaką cenę możemy Ci zaproponować. Ważne – minimalna kwota sprzedaży wynosi 40 złotych. W trosce o komfort naszych klientów proponujemy dwie opcje bezpłatnej wysyłki. To oznacza, że Ty, jako sprzedający książki, nie ponosisz żadnych kosztów. Mieszkasz w Poznaniu? Nasz skup książek online to opcja, którą warto rozważyć!

Korzystanie ze Skupszopu jest gwarancją bezpiecznej transakcji. Jeżeli zależy Ci na czasie, sprzedaż książek online może okazać się dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli na uszczuplenie domowych zbiorów książkowych. Pieniądze zostaną wypłacone maksymalnie w ciągu 48 godzin od momentu, w którym przyjmiemy Twoją paczkę z książkami. Proste, prawda? Co więcej, za pośrednictwem Skupszopu możesz również kupić książki o różnorodnej tematyce, nowe oraz używane. Szeroki wybór dostępnych pozycji pozwala na wybór książek odpowiadających Twoim indywidualnym zainteresowaniom.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.