• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Gdynia: skup książek – sprzedaj niepotrzebne książki i uporządkuj bibliotekę!

Jeżeli w Twoim domu lub mieszkaniu nazbierało się dużo niepotrzebnych książek, zastanów się nad ich sprzedaniem. Antykwariat lub skup starych książek w Gdyni to opcja, z której możesz skorzystać, jeśli mieszkasz w tym mieście. Z kolei, jeżeli cenisz sobie komfort, polecamy Ci ofertę Skupszopu. Dlaczego? Po pierwsze – sprzedać książki może każdy, niezależnie od tego, w jakiej miejscowości na terenie Polski mieszka. Po drugie – sam proces sprzedaży książek jest bardzo prosty i wygodny. 

Mieszkasz w Gdyni? Interesuję Cię skup książek używanych? Skupszop nie ma punktów stacjonarnych, w trosce o Twój komfort, działamy za pośrednictwem Internetu. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest Ci skup starych książek w Trójmieście, Warszawie czy Krakowie – Skupszop to opcja dla Ciebie! Wystarczy, że w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl wpiszesz kod ISBN książek, które chcesz sprzedać. Dzięki temu będziesz mogła/mógł otrzymać informację na temat tego, czy odkupimy od Ciebie daną książkę i jaką kwotę możemy Ci zaproponować w zamian. Minimalna kwota sprzedaży to 40 złotych, ale pamiętaj – Skupszop nie nakłada na Ciebie ograniczeń dotyczących kwoty maksymalnej. Co więcej, możesz skorzystać z dwóch metod bezpłatnej wysyłki książek. Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, zdecyduj się na opcję polegającą na bezpłatnym odbiorze książek przez kuriera.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.