• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Sosnowiec: skup książek. Pozbądź się niepotrzebnych egzemplarzy!

Musisz sprzedać swoje stare książki? Szukasz antykwariatu lub skupu używanych książek w Sosnowcu? Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć skup książek na Śląsku, Pomorzu czy Mazurach, Skupszop przychodzi Ci z pomocą. Dlaczego? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że skup starych książek w Sosnowcu lub innych miastach Polski może okazać się koniecznością, jeśli Twoje domowe zbiory zaczynają się rozrastać i musisz je zredukować. Skupszop jest skupem internetowym, dlatego z jego oferty mogą skorzystać osoby z całej Polski, niezależnie od miejsca zamieszkania. 

Skupszop to miejsce przyjazne dla wszystkich miłośników książek, którzy nie tylko chcą sprzedawać, ale również kupować nowe egzemplarze. Proponujemy bowiem bardzo szeroki wybór książek, nowych oraz używanych, z różnych gatunków literackich. Właśnie dlatego, w ofercie Skupszopu, obok literatury pięknej, książek historycznych i poradników, znajdziesz także książki dla dzieci czy komiksy. 

Niestety, czasami, chcąc nie chcąc, musimy pozbyć się części naszych książek. W wielu przypadkach jest to kwestia ograniczonej przestrzeni do przechowywania, w innych natomiast okazało się, że kupiona książka nie spełnia do końca oczekiwań właściciela, dlatego puszczenie jej w obieg jest najlepszym pomysłem. Niezależnie od tego, z jakich powodów zamierzasz sprzedać swoją książkę, Skupszop to idealne miejsce, żeby to zrobić. 

Zależy nam na tym, by oferta Skupszopu wychodziła naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego dbamy o prostotę całego procesu sprzedaży książek. Wiemy, że im będzie on szybszy i łatwiejszy, tym lepiej dla sprzedającego. Jesteś właścicielką/właścicielem książek, które chcesz sprzedać? Wypróbuj ofertę Skupszopu. Przejrzystość procesu sprzedaży to zdecydowanie jedna z naszych głównych zalet. Przekonaj się o tym sam(a)!

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.