Wydawnictwo Naukowe PWN to polska oficyna wydawnicza, która rozpoczęła swoją działalność w 1951 roku. W swojej działalności realizuje misję rzetelnego oraz spełniającego oczekiwania swoich czytelników dodawania publikacji naukowych na najwyższym poziomie. Przełomowym wydarzeniem w działalności oficyny PWN prywatyzacja, która dokonała się w 1991 roku i otworzyła nowy etap dostosowania wydawnictwa do wymogów międzynarodowego rynku książki oraz międzynarodowej konkurencji. Warto wskazać, że każdego roku pod szyldem oficyny WN PWN ukazuje się ponad 200 tytułów w formie publikacji książkowych, a także ebooków, aplikacji mobilnych oraz produktów multimedialnych. Dlatego warto śledzić zapowiedzi wydawnicze WN PWN. Misją oficyny wydawniczej jest dostarczanie czytelnikom publikacji opartych na rzetelnych i potwierdzonych informacjach, dlatego też wydawnictwo od samego początku współpracuje z najlepszymi ośrodkami naukowymi w kraju, z oficyną w różnej formie związani są najwybitniejsi polscy oraz zagraniczni uczeni.

Oferta Wydawnictwa Naukowego PWN

Oferta Wydawnictwa Naukowego PWN obejmuje książki humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze, o tematyce społecznej, techniczne oraz rolnicze, ekonomiczne, słowniki języka polskiego oraz obcojęzyczne, encyklopedie uniwersalne oraz tematyczne. Oficyna proponuje swoim czytelnikom zarówno propozycje niezwykle specjalistyczne, jak i te o charakterze przekrojowym. Do podstawowych publikacji oficyny WN PWN należą podręczniki akademickie, publikacje naukowych i popularnonaukowe, słowniki i inne produkty referencyjne, które służą do poszerzenia wiedzy, a także książki dla profesjonalistów. Powszechnym uznaniem cieszę się PWN-owskie serie wydawnicze, do których należą: Biblioteka Klasyków Filozofii (BKF), Biblioteka Współczesnych Filozofów (BWF), Biblioteka Socjologiczna, Biblioteka Psychologii Współczesnej, Biblioteka Problemów, Logos, Historia Powszechna, Wielka Historia Literatury Polskiej, a w dziedzinie nauk ścisłych: Biblioteka Matematyczna, Biblioteka Fizyki i Biblioteka Chemii.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner