• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Bytom: skup książek. Sprzedaj książki i zyskaj więcej miejsca!

Właściciele małych mieszkań lub domów, którzy dodatkowo uwielbiają czytać, często stają przed dużym problemem, jakim jest brak miejsca na przechowywanie wystarczającej ilości książek. Co możesz zrobić z książkami, które już nie mieszczą się na półkach lub tymi, które nie przypadły Ci do gustu? Oczywiście – sprzedać! Szukasz antykwariatów i skupu książek używanych w Bytomiu? Niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz, koniecznie sprawdź ofertę Skupszopu, nowoczesnego skupu książek działającego online. 

Z racji tego, że nie posiadamy punktów stacjonarnych, osoby zainteresowane skupami starych książek w Bytomiu czy innych miastach Polski, powinny zapoznać się z naszą propozycją. Dlaczego? Internetowa działalność Skupszopu to bardzo wygodne i przede wszystkim – funkcjonalne rozwiązanie. Jeśli chcesz sprzedać swoje książki, po pierwsze sprawdź, jakich książek nie skupujemy, a po drugie wpisz kod ISBN swojej książki do wyszukiwarki na stronie skupszop.pl. Po co? Dzięki temu dowiesz się, czy jesteśmy zainteresowani odkupieniem od Ciebie tej pozycji i ile możemy za nią zapłacić. Dzięki temu, jeśli interesuje Cię skup i sprzedaż książek w Bytomiu czy innych miastach Polski, nie musisz wcale wychodzić z domu, żeby przekonać się, jaką kwotę pieniędzy Skupszop będzie w stanie Ci zaproponować. To duży komfort, zwłaszcza dla osób, które na co dzień dysponują niewielką ilością wolnego czasu.

Skupszop proponuje dwie opcje bezpłatnej wysyłki – możemy zwrócić Ci koszty wysyłki w kwocie 7 złotych lub książki za darmo odbierze od Ciebie kurier. Dzięki temu masz szansę zdecydować się na rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada. Ponadto, w trosce o Twoje potrzeby, pieniądze przesyłamy na Twoje konto maksymalnie w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania paczki z książkami. Minimalna kwota sprzedaży książek w Skupszopie to tylko 40 złotych, a dodatkowo nie ustalono kwoty maksymalnej, co daje Ci dużą swobodę w dobieraniu ilości sprzedawanych egzemplarzy. Skupszop to remedium na problemy ze zbyt dużą biblioteczką! Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz również bardzo szeroki wybór różnego rodzaju książek – nowych i używanych – na sprzedaż. Proponujemy książki o różnorodnej tematyce, od kryminałów po lektury szkolne, dbając o potrzeby klientów.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.