• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Skup książek religijnych

Interesujesz się tematyką religijną i posiadasz w swoim księgozbiorze wiele publikacji z tego zakresu? Zdarza się, że do niektórych mądrych, ulubionych książek chcemy wielokrotnie wracać i na nowo odkrywać w nich coraz to nowe znaczenia. Zdarza się jednak także, że jednokrotna lektura okazuje się dla nas w zupełności wystarczająca i zwykle szukamy wtedy sposobu na przekazanie niepotrzebnego tomu w dobre ręce. W takiej sytuacji szczerze polecamy skorzystanie z internetowego skupu książek religijnych, który jest jedną z usług oferowanych w Skupszopie.

 

Zastanawiasz się, jakie korzyści płyną ze sprzedaży używanych książek religijnych do antykwariatu internetowego? Przede wszystkim twoje skarby zyskują nowe życie – dajesz im ogromną szansę, aby zawarta w nich wiedza przysłużyła się kolejnym osobom. Jest to także podejście wyjątkowo ekologiczne, ponieważ dzieląc się niepotrzebnymi książkami z innymi, zaspokajasz popyt na nie przy pomocy już wydrukowanych egzemplarzy. To oszczędność pieniędzy, papieru, energiii elektrycznej… Warto o tym pamiętać, bo korzystanie z książek z drugiej ręki staje się coraz bardziej popularne i zmierza w stronę ogólnoświatowego trendu, wspierającego środowisko naturalne.

 

Książki religijne przyjmowane w naszym skupie powinny być w stanie przynajmniej zadowalającym i nie mogą mieć licznych podkreśleń, notatek, dużych dedykacji. Zwróć na to szczególną uwagę – doskonale wiemy, że lektura tego typu publikacji skłania do refleksji i aż prosi się o zanotowanie swoich przemyśleń na marginesach. W Skupszopie dużą wagę przywiązujemy jednak do zadowolenia naszych klientów, którzy najbardziej cenią sobie książki dobrze utrzymane, mogące posłużyć im przez kolejne lata.


Pamiętaj, że przez nasz portal skupujemy książki religijne, których ISBN zaczyna się od cyfr: 978. Na wszelki wypadek sprawdź także, jakich książek nie skupujemy. Nie ma dla nas znaczenia, której religii dotyczy dana publikacja – interesują nas publikacje dotyczące chrześcijaństwa, judaizmu, prawosławia, islamu, ale także systemów religijno-filozoficznych, takich jak buddyzm, czy bardziej zagadkowe dla nas religie animistyczne.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.