Remigiusz Mróz - książki

Remigiusz Mróz to obecnie jeden z najbardziej popularnych pisarzy w Polsce, który doczekał się bardzo dużego grona fanów. Książki Remigiusza Mroza są tłumaczone również na inne języki, a ich lektura pozwala zanurzyć się w wykreowanym przez autora świecie i płynąć razem z elektryzującą akcją snutej opowieści. W bibliografii Remigiusza Mroza jest wiele interesujących i doskonale rozwiniętych wątków kryminalno – prawniczych, co zupełnie nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, że pisarz ma wykształcenie prawnicze. W związku z tym, kolekcja książek Remigiusza Mroza to świetny pomysł na prezent dla osób, które szukają ciekawych historii i niebanalnych postaci literackich.

Wybierając kolejność czytania książek Remigiusza Mroza, zwróć uwagę na to, czy lektura, którą wybrałaś(eś) nie należy do jednej z serii stworzonych przez autora. Jeżeli szukasz najlepszej książki Remigiusza Mroza, zastanów się nad tym, jakie są Twoje preferencje czytelnicze. Na pierwszy ogień polecamy zwłaszcza serię, której bohaterką jest Joanna Chyłka – prawniczka. Książki z tego cyklu to świetna propozycja czytelnicza dla osób, które uwielbiają trzymające w napięciu opowieści i czytając, chcą poczuć silne emocje. Jeżeli interesują Cię kryminały stworzone przez Remigiusza Mroza, koniecznie sięgnij po „Ekspozycję” – pierwszą książkę, która rozpoczyna cykl z komisarzem Wiktorem Frostem w roli głównej.

Wśród nowości napisanych przez Remigiusza Mroza należy wymienić, między innymi, „Szepty spoza nicości” – kolejna książka z serii, w której występuje Seweryn Zaorski oraz „Halny” z serii o komisarzu Forście. Poza tym, nową książką Remigiusza Mroza jest również „Precedens” – następna powieść, w której czytelnik spotyka się z Joanną Chyłką. Mróz to wyjątkowy płodny pisarz, który ma na swoim koncie wiele interesujących historii, zdecydowanie zasługujących na bliższe poznanie. Obok powieści, które należą do konkretnych serii, w repertuarze pisarza znajdziesz również pojedyncze książki oraz książki fantasy. Rozpiętość tematyczna twórczości Mroza jest na tyle szeroka, że na pewno wybierzesz lekturę odpowiadającą Twoim preferencjom.

Remigiusz Mróz - dostępne książki

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner