Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz to obecnie jeden z najbardziej popularnych pisarzy w Polsce, który doczekał się bardzo dużego grona fanów. Książki Remigiusza Mroza są tłumaczone również na inne języki, a ich lektura pozwala zanurzyć się w wykreowanym przez autora świecie i płynąć razem z elektryzującą akcją snutej opowieści. W bibliografii Remigiusza Mroza jest wiele interesujących i doskonale rozwiniętych wątków kryminalno – prawniczych, co zupełnie nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, że pisarz ma wykształcenie prawnicze. W związku z tym, kolekcja książek Remigiusza Mroza to świetny pomysł na prezent dla osób, które szukają ciekawych historii i niebanalnych postaci literackich.

Wybierając kolejność czytania książek Remigiusza Mroza, zwróć uwagę na to, czy lektura, którą wybrałaś(eś) nie należy do jednej z serii stworzonych przez autora. Jeżeli szukasz najlepszej książki Remigiusza Mroza, zastanów się nad tym, jakie są Twoje preferencje czytelnicze. Na pierwszy ogień polecamy zwłaszcza serię, której bohaterką jest Joanna Chyłka – prawniczka. Książki z tego cyklu to świetna propozycja czytelnicza dla osób, które uwielbiają trzymające w napięciu opowieści i czytając, chcą poczuć silne emocje. Jeżeli interesują Cię kryminały stworzone przez Remigiusza Mroza, koniecznie sięgnij po „Ekspozycję” – pierwszą książkę, która rozpoczyna cykl z komisarzem Wiktorem Frostem w roli głównej.

Wśród nowości napisanych przez Remigiusza Mroza należy wymienić, między innymi, „Szepty spoza nicości” – kolejna książka z serii, w której występuje Seweryn Zaorski oraz „Halny” z serii o komisarzu Forście. Poza tym, nową książką Remigiusza Mroza jest również „Precedens” – następna powieść, w której czytelnik spotyka się z Joanną Chyłką. Mróz to wyjątkowy płodny pisarz, który ma na swoim koncie wiele interesujących historii, zdecydowanie zasługujących na bliższe poznanie. Obok powieści, które należą do konkretnych serii, w repertuarze pisarza znajdziesz również pojedyncze książki oraz książki fantasy. Rozpiętość tematyczna twórczości Mroza jest na tyle szeroka, że na pewno wybierzesz lekturę odpowiadającą Twoim preferencjom.

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner