Remigiusz Mróz - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
15 Stycznia 1987 w Opole
Kraj pochodzenia:
Polska
Język:
polski
Gatunek literacki:
Nagrody:
Nagroda Czytelników Wielkiego Kalibru, Bestsellery Empiku 2020

Remigiusz Mróz to obecnie jeden z najbardziej popularnych pisarzy w Polsce, który doczekał się bardzo dużego grona fanów. Książki Remigiusza Mroza są tłumaczone również na inne języki, a ich lektura pozwala zanurzyć się w wykreowanym przez autora świecie i płynąć razem z elektryzującą akcją snutej opowieści. W bibliografii Remigiusza Mroza jest wiele interesujących i doskonale rozwiniętych wątków kryminalno – prawniczych, co zupełnie nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, że pisarz ma wykształcenie prawnicze. W związku z tym, kolekcja książek Remigiusza Mroza to świetny pomysł na prezent dla osób, które szukają ciekawych historii i niebanalnych postaci literackich.

Wybierając kolejność czytania książek Remigiusza Mroza, zwróć uwagę na to, czy lektura, którą wybrałaś(eś) nie należy do jednej z serii stworzonych przez autora. Jeżeli szukasz najlepszej książki Remigiusza Mroza, zastanów się nad tym, jakie są Twoje preferencje czytelnicze. Na pierwszy ogień polecamy zwłaszcza serię, której bohaterką jest Joanna Chyłka – prawniczka. Książki z tego cyklu to świetna propozycja czytelnicza dla osób, które uwielbiają trzymające w napięciu opowieści i czytając, chcą poczuć silne emocje. Jeżeli interesują Cię kryminały stworzone przez Remigiusza Mroza, koniecznie sięgnij po „Ekspozycję” – pierwszą książkę, która rozpoczyna cykl z komisarzem Wiktorem Frostem w roli głównej.

Wśród nowości napisanych przez Remigiusza Mroza należy wymienić, między innymi, „Szepty spoza nicości” – kolejna książka z serii, w której występuje Seweryn Zaorski oraz „Halny” z serii o komisarzu Forście. Poza tym, nową książką Remigiusza Mroza jest również „Precedens” – następna powieść, w której czytelnik spotyka się z Joanną Chyłką. Mróz to wyjątkowy płodny pisarz, który ma na swoim koncie wiele interesujących historii, zdecydowanie zasługujących na bliższe poznanie. Obok powieści, które należą do konkretnych serii, w repertuarze pisarza znajdziesz również pojedyncze książki oraz książki fantasy. Rozpiętość tematyczna twórczości Mroza jest na tyle szeroka, że na pewno wybierzesz lekturę odpowiadającą Twoim preferencjom.

Remigiusz Mróz - bestsellery
Miękka , W magazynie
Używana
Broszurowa , W magazynie
Używana
Miękka , W magazynie
Używana Wyprzedaż
W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 7.37 zł 15.99 zł

W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 7.34 zł 15.99 zł

Twarda , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 23.59 zł 44.90 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 2.13 zł 36.90 zł

Miękka , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 9.37 zł 8.26 zł

Miękka , W magazynie
Używana Wyprzedaż
Miękka , W magazynie
Używana
Miękka , W magazynie
Używana Wyprzedaż
Broszurowa , W magazynie
Używana

Taniej o 11.49 zł 7.84 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 25.48 zł 42.90 zł

Remigiusz Mróz - wszystkie książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner