Wydawnictwo: PWN - wszystkie książki

Polskie Wydawnictwo Naukowe PWN, to najstarsze wydawnictwo państwowe w kraju. Oferta oficyny skupia sią na literaturze naukowej, popularnonaukowej i edukacyjnej. Wśród dostępnych pozycji znajdziemy między innymi podręczniki do szkół, encyklopedie, słowniki, zarówno polsko, jak i obcojęzyczne, czy też tytuły popularnonaukowe. Oficyna PWN S.A. ma na swoim koncie także wydania słowników obcojęzycznych we współpracy z Oxford University Press. Wydawnictwo Naukowe PWN swoją działalność zaczęło od publikowania podręczników i skryptów akademickich. W następnych latach zyskało status wydawcy uniwersalnego, którego publikacje z całą pewnością znajdziemy w naszych domach.  

Wydawnictwo PWN od lat wyznacza standardy. Co więcej, słynie z bezkonkurencyjnych publikacji naukowych. Specjalnością Polskiego Wydawnictwa Naukowego są obszary z nauk ścisłych, ekonomii, zarządzania, informatyki, psychologii, czy medycyny. Wydawnictwo odniosło ogromny sukces ze względu na jakość wydawania. Co więcej, wiedza przekazywana jest w sposób przejrzysty i łatwy. Dzięki temu lepiej się ją zapamiętuje. Z tytułów Polskiego Wydawnictwa Naukowego możemy skorzystać na każdym etapie edukacji. Przykładowi autorzy, których książki wydawnictwo opublikowało to Sigmund Freud, Philip Zimbardo, Władysław Tatarkiewicz, Eric Berne, Edward Polański, Paul Ekman. 

Choć PWN słynie głównie z publikacji naukowych, w ostatnich latach stało się wydawnictwem uniwersalnym. W efekcie w ofercie wydawnictwa znajdziemy także pozycje z innych obszarów, takich jak literatura  podróżnicza, literatura faktu, czy przewodniki turystyczne.

Wydawnictwo PWN w ofercie SkupSzop 

Szukasz miejsca do sprzedaży i kupna używanych książek? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SkupSzop. Nasza baza obejmuje ponad 8000 tytułów różnych wydawnictw, także PWN S.A.. Wśród dostępnych pozycji znajdziesz encyklopedie, podręczniki, słowniki, a także literaturę faktu i wiele więcej. Choć nasze książki są z drugiego obiegu, to dbamy o to, aby do naszych klientów trafiały pozycje zadbane i w dobrym stanie. Co ważne, wszystkie książki pozyskane z drugiej ręki dokładnie przeglądamy i oceniamy. Stan danego egzemplarza znajdziesz w opisie. W efekcie nie kupujesz kota w worku, a my możemy sprzedać książki po niższej cenie niż w księgarniach. Ponadto w SkupSzop możesz nie tylko kupić książki, ale także odsprzedać nam już niechciane pozycje. To bardzo dobry sposób na danie im drugiego życia. Co kluczowe, nie ponosisz za to żadnych kosztów związanych z wysyłką.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner