Książki dźwiękowe, książeczki z puzzlami i magnesami dla dzieci 0-2 lata

Odpowiednio dopasowane książeczki mogą mieć dwojakie zalety: po pierwsze, skupiają uwagę dziecka, pozwalając zorganizować mu wolny czas, a po drugie, mają walory edukacyjne. W ofercie Skupszop znajdziesz szeroki wybór książeczek o różnym charakterze, co pozwoli Ci dobrać produkty będące odpowiedzią na potrzeby Twojego dziecka.

Książka z puzzlami: zachęć dziecko do myślenia!

Książeczki z puzzlami dla dzieci mogą okazać się doskonałym treningiem uważności i cierpliwości dla Twojego dziecka. Dlaczego? Książeczka dla dzieci z puzzlami ma szansę zachęcić brzdąca do skupienia uwagi na wykonywanej czynności: dziecko musi dopasować do siebie kolejne elementy, co wymaga od niego koncentracji. Jednocześnie, ułożenie gotowego obrazka bywa dla dziecka źródłem satysfakcji i nagrodą za włożony w ukończenie układanki trud.

Książka z magnesami – nauka i zabawa w jednym

Książeczka z magnesami dla dzieci z kolei jest ciekawym urozmaiceniem i formą zabawy, która może przypaść do gustu niejednemu dziecku. Co więcej, książki z magnesami dla dzieci, które będą wymagały od szkraba ułożenia magnesów w odpowiednim miejscu, są świetnym ćwiczeniem zachęcającym do myślenia. Dziecko musi się zastanowić, gdzie powinno umieścić magnes, dzięki czemu zabawa zmusi je do skupienia.

Książeczka interaktywna: zadbaj o rozwój dziecka

Książka interaktywna, w zależności od swojego indywidualnego charakteru, jest w stanie przyciągnąć uwagę dziecka na kilka sposobów. Bardzo często książeczki interaktywne dla dzieci zachęcają smyka mnogością kolorowych obrazków, wydawanymi dźwiękami itp. Interaktywne książki dla dzieci mogą być więc ciekawą alternatywą, dzięki której dziecko będzie mogło się skupić na zabawce przez dłuższy czas. Kupując interaktywne książeczki dla maluchów (podobnie jak książeczki z magnesami czy książeczki z puzzlami) należy je dopasować do wieku dziecka. Interaktywna książka z wierszykami, tak samo jak interaktywna książeczka ze zwierzątkami może okazać się pomocna, jeśli chcesz spędzić trochę czasu ze swoją pociechą.

Oferta Skupszop to wyraz zrozumienia dla Twoich potrzeb! Znajdziesz w niej mnóstwo książeczek dla dzieci, w tym również książki z puzzlami, książki z magnesami i książki interaktywne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednia książka może stać się podstawą ciekawej i rozwijającej zabawy, w związku z tym dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Ci możliwie jak najbardziej szeroki asortyment książeczek dla dzieci w różnym wieku.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner