• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Olsztyn: skup książek. Co zrobić, żeby skutecznie sprzedać niepotrzebne książki?

Jeżeli uwielbiasz czytać, bardzo możliwe, że borykasz się z problemem, jakim jest za duża ilość książek w Twoim mieszkaniu lub domu. Z czasem Twoje książkowe zbiory mogą stać się nieco przytłaczające, zwłaszcza jeśli masz małe mieszkanie. W takim przypadku, najlepszym rozwiązaniem może być sprzedaż książek, co dodatkowo pozwoli Ci pozyskać konkretną kwotę pieniędzy. Zdecydowałaś(eś) się na sprzedaż książek i chcesz znaleźć antykwariat lub skup starych książek w Olsztynie? Jeżeli koniecznie potrzebny jest Ci skup używanych książek w Olsztynie, koniecznie sprawdź ofertę Skupszopu, internetowego skupu książek, który może Ci pomóc w pozbyciu się niechcianych lektur.

Jak? Skup i sprzedaż książek w Olsztynie to jeden z elementów naszej oferty. Jako skup internetowy działamy bowiem na terenie całej Polski, nie posiadając punktów stacjonarnych. Klient, po sprzedaży książek za pośrednictwem Internetu, musi wysłać książki do Skupszopu (proponujemy dwie opcje bezpłatnej wysyłki książek), a maksymalnie do 48 godzin od otrzymania przez nas paczki z książkami, pieniądze są przelewane na konto sprzedającego. 

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Skupszop jest zainteresowany odkupieniem Twojej książki, wpisz kod ISBN egzemplarza do wyszukiwarki, jaką znajdziesz na stronie internetowej skupszop.pl. Jeżeli skup będzie chciał odkupić książkę, pojawi się proponowana cena. Proces sprzedaży książek za pośrednictwem Skupszopu jest bardzo prosty i zrozumiały, dlatego zdecydowanie warto skorzystać z oferty skupu, jeśli dysponujesz niepotrzebnymi książkami. Co więcej, Skupszop prowadzi również sprzedaż nowych i używanych książek o różnorodnej tematyce.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.