• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Opole: skup książek. Dlaczego warto skorzystać z oferty Skupszopu?

Jeżeli w Twoim domu zalegają niepotrzebne książki, które już dawno zostały przeczytane i uznałaś(eś), że nie chcesz jednak ich zatrzymać na stałe, spróbuj podarować im drugie życie i sprzedać. Może trafią do kogoś, kto bardzo się z nich ucieszy? Chcesz znaleźć antykwariat lub skup starych książek w Opolu? Zastanawiasz się, jak sprzedać swoje książki, dlatego interesuje Cię skup używanych książek w Opolu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz, możesz zdecydować się na skorzystanie z oferty Skupszopu – internetowego skupu książek, który zapewnia prosty i bezpieczny proces sprzedaży.

Jak korzystać ze Skupszopu? Przede wszystkim, znajdź na swojej książce kod ISBN. Zazwyczaj jest on umieszczany na tylnej okładce książki. Co dalej? Kod wpisz w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl. Dzięki temu dowiesz się, czy Skupszop jest zainteresowany odkupieniem Twojej książki. Zostanie Ci również zaproponowana cena. Nie zapomnij sprawdzić, jakich książek nie skupujemy. Co dalej? Minimalna kwota sprzedaży to 40 złotych. To oznacza, że musisz sprzedać tak dużo książek, aż osiągniesz ten próg. Nie ma natomiast kwoty maksymalnej, dlatego nie musisz się ograniczać w ilości sprzedawanych książek, co może okazać się szczególnie ważne dla osób, które mają w swoich zbiorach naprawdę dużo niepotrzebnych egzemplarzy. Do wyboru masz dwie bezpłatne opcje wysyłki. Może Ci zwrócić koszty wysyłki w kwocie 7 złotych lub możesz zdecydować się na bezpłatny odbiór książek przez kuriera. Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym oczekiwaniom. 

Sprzedaż książek korzystając z oferty Skupszopu jest bardzo prosta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci preferują nieskomplikowane rozwiązania, dlatego dokładamy wszelkich starań, by proces sprzedażowy nie nastręczył jakichkolwiek trudności. Poza skupowaniem książek, zajmujemy się również ich sprzedażą. W ofercie Skupszopu dostępny jest bardzo szeroki wybór książek z różnych kategorii literackich, komiksów, książek do nauki języków obcych, podręczników itp. Co więcej, klientom proponujemy nie tylko nowe książki, ale także książki używane, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.