• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Opole: skup książek. Dlaczego warto skorzystać z oferty Skupszopu?

Jeżeli w Twoim domu zalegają niepotrzebne książki, które już dawno zostały przeczytane i uznałaś(eś), że nie chcesz jednak ich zatrzymać na stałe, spróbuj podarować im drugie życie i sprzedać. Może trafią do kogoś, kto bardzo się z nich ucieszy? Chcesz znaleźć antykwariat lub skup starych książek w Opolu? Zastanawiasz się, jak sprzedać swoje książki, dlatego interesuje Cię skup używanych książek w Opolu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz, możesz zdecydować się na skorzystanie z oferty Skupszopu – internetowego skupu książek, który zapewnia prosty i bezpieczny proces sprzedaży.

Jak korzystać ze Skupszopu? Przede wszystkim, znajdź na swojej książce kod ISBN. Zazwyczaj jest on umieszczany na tylnej okładce książki. Co dalej? Kod wpisz w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl. Dzięki temu dowiesz się, czy Skupszop jest zainteresowany odkupieniem Twojej książki. Zostanie Ci również zaproponowana cena. Nie zapomnij sprawdzić, jakich książek nie skupujemy. Co dalej? Minimalna kwota sprzedaży to 40 złotych. To oznacza, że musisz sprzedać tak dużo książek, aż osiągniesz ten próg. Nie ma natomiast kwoty maksymalnej, dlatego nie musisz się ograniczać w ilości sprzedawanych książek, co może okazać się szczególnie ważne dla osób, które mają w swoich zbiorach naprawdę dużo niepotrzebnych egzemplarzy. Do wyboru masz dwie bezpłatne opcje wysyłki. Może Ci zwrócić koszty wysyłki w kwocie 7 złotych lub możesz zdecydować się na bezpłatny odbiór książek przez kuriera. Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym oczekiwaniom. 

Sprzedaż książek korzystając z oferty Skupszopu jest bardzo prosta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci preferują nieskomplikowane rozwiązania, dlatego dokładamy wszelkich starań, by proces sprzedażowy nie nastręczył jakichkolwiek trudności. Poza skupowaniem książek, zajmujemy się również ich sprzedażą. W ofercie Skupszopu dostępny jest bardzo szeroki wybór książek z różnych kategorii literackich, komiksów, książek do nauki języków obcych, podręczników itp. Co więcej, klientom proponujemy nie tylko nowe książki, ale także książki używane, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł brakuje jeszcze 40.00

 • Produkt

 • Cena

 • Ilość

 • Wartość

Sprzedaj kolejną książkę:

skupszop