• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Łódź: skup książek – pozbądź się nadmiaru książek ze swojej domowej biblioteczki

Jeżeli Twoja domowa biblioteczka pęka w szwach, może najwyższy czas zastanowić się, nad zredukowaniem liczby posiadanych egzemplarzy? Czy masz w swoich zbiorach książki, które nie są Ci dłużej potrzebne? Szukasz antykwariatu i skupu starych książek w Łodzi? Skorzystaj z oferty Skupszopu – internetowego skupu, który może Ci pomóc pozbyć się nadmiaru książek.

Łódź: skup starych książek: dlaczego Skupszop to rozwiązanie, z którego warto skorzystać?

Potrzebny Ci skup używanych książek w Łodzi? Sprzedając swoje książki Skupszopowi nie jesteś ograniczona(y) przestrzennie. Niezależnie od tego, w jakim miejscu Polski mieszkasz, internetowy skup książek Skupszop to opcja dla Ciebie. Bez względu na to, czy interesuje Cię skup książek religijnych w Łodzi, czy przede wszystkim chcesz znaleźć skup starych książek szkolnych w Łodzi, Skupszop to świetna alternatywa dla punktów stacjonarnych.

Dlaczego? Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę na stronie Skupszopu kod ISBN swojej książki, a dowiesz się, czy skup jest zainteresowany jej odkupieniem i jaką cenę może Ci zaproponować. Co więcej, Skupszop oferuje dwie bezpłatne opcje wysyłkowe. Minimalna kwota sprzedaży to 40 złotych, a pieniądze zostaną przekazane do Ciebie maksymalnie w ciągu 48 godzin od momentu, w którym skup otrzyma Twoją paczkę. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny, a Ty bez problemu możesz pozbyć się niepotrzebnych, już przeczytanych książek. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowolenie ze współpracy ze Skupszopem.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.