• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Śląsk: skup książek. Dlaczego warto zainteresować się ofertą Skupszopu?

Jeżeli Twoje książkowe zbiory zaczynają wymykać się spod kontroli, zastanów się nad sprzedażą części książek, które nie są Ci już dłużej potrzebne. Chcesz znaleźć antykwariat lub skup starych książek na Śląsku? Zależy Ci na tym, by było to skup starych książek obejmujący województwo śląskie? Bez względu na to, czy potrzebny jest Ci skup używanych książek w Tychach, zdecydowanie wolisz skup starych książek w Gliwicach, czy Twoim celem jest skup używanych książek w Sosnowcu, koniecznie spróbuj skorzystać z możliwości, jakie daje Ci Skupszop, internetowy skup książek.

Dzięki temu, że Skupszop nie posiada punktów stacjonarnych i działa w Internecie, możesz skorzystać z jego usług niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz. Skupszop pozwala Ci bardzo szybko sprawdzić, czy skup ostatecznie zdecyduje się na odkupienie Twojej książki. Musisz wpisać kod ISBN książki w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl. Wcześniej sprawdź, jakich książek skup nie odkupuje. Wpisanie kodu ISBN pozwoli Ci poznać decyzję, czy skup jest zainteresowany kupieniem tej książki i przede wszystkim – jaką cenę może za nią zaproponować. Korzystanie ze Skupszopu jest bardzo proste. Nie musisz odwiedzać żadnych punktów stacjonarnych, żeby wycenić książki. 

Zwróć również uwagę na to, że minimalna kwota sprzedaży książek w Skupszopie wynosi 40 złotych, ale nie została podana kwota maksymalna, dlatego nawet jeśli chcesz sprzedać dużą liczbę książek, możesz to zrobić bez większych problemów. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na porządnym zredukowaniu posiadanych zbiorów książkowych.

Skupszop zajmuje się nie tylko skupowaniem książek, ale również ich sprzedażą. W ofercie Skupszopu znajdziesz bowiem bardzo szeroki wybór książek o różnorodnej tematyce, dzięki czemu możesz wybrać najbardziej interesujące Cię pozycję. Co więcej, Skupszop proponuje zarówno książki nowe, jak i książki używane w atrakcyjnych cenach. Skupszop to miejsce w Internecie prowadzone z myślą o miłośnikach książek i czytania – koniecznie skorzystaj z naszej propozycji skupu i sprzedaży książek!

 

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać samodzielnie, lub zamówić kuriera za naszym pośrednictwem. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.