• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Toruń: skup książek. Zalety korzystania z oferty Skupszopu

Twoje książkowe zbiory są zdecydowanie zbyt duże? Szukasz antykwariatu lub skupu książek używanych w Toruniu, ponieważ chcesz się pozbyć niepotrzebnych egzemplarzy? Zależy Ci na tym, żeby był to skup książek szkolnych w Toruniu? Niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz, z pomocą przychodzi Ci Skupszop, internetowy skup książek!

Dzięki temu, że Skupszop działa online, nie musisz już szukać skupu starych książek w Toruniu – książki możesz sprzedać za pośrednictwem Internetu. Jak to zrobić? Krok pierwszy: sprawdź, jakich książek nie skupujemy. Krok drugi: znajdź kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać (zwykle jest na tylnej okładce) i wpisz go w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl. Dowiesz się, czy Skupszop zechce odkupić Twoją książkę i jaką cenę Ci zaproponujemy. Krok trzeci: osiągnij minimalną kwotę sprzedaży 40 złotych. Gotowe? Możesz skorzystać z dwóch opcji wysyłki książek. Obie są bezpłatne. Książki możesz wysłać samodzielnie – zwrócimy Ci koszty wysyłki w kwocie 7 złotych. Ponadto, sprzedane książki może odebrać od Ciebie kurier. Pieniądze zostaną przesłane na Twoje konto maksymalnie w ciągu 48 godzin od obioru paczki przez Skupszop. Cała procedura sprzedaży książek jest bardzo prosta, nieskomplikowana i bezpieczna. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób boryka się z problemem niepotrzebnych książek, a powierzchnia mieszkań lub domów nie jest z gumy. Warto regularnie sprawdzać swoją biblioteczkę, co pozwoli określić, które książki docelowo rzeczywiście chcesz sprzedać. Dzięki temu zachowasz porządek i będziesz miał pod ręką tylko takie lektury, które skradły Twoje serce i w związku z tym chcesz je zatrzymać. Skupszop, jako internetowy skup książek, to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać samodzielnie, lub zamówić kuriera za naszym pośrednictwem. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.