• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Toruń: skup książek. Zalety korzystania z oferty Skupszopu

Twoje książkowe zbiory są zdecydowanie zbyt duże? Szukasz antykwariatu lub skupu książek używanych w Toruniu, ponieważ chcesz się pozbyć niepotrzebnych egzemplarzy? Zależy Ci na tym, żeby był to skup książek szkolnych w Toruniu? Niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz, z pomocą przychodzi Ci Skupszop, internetowy skup książek!

Dzięki temu, że Skupszop działa online, nie musisz już szukać skupu starych książek w Toruniu – książki możesz sprzedać za pośrednictwem Internetu. Jak to zrobić? Krok pierwszy: sprawdź, jakich książek nie skupujemy. Krok drugi: znajdź kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać (zwykle jest na tylnej okładce) i wpisz go w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl. Dowiesz się, czy Skupszop zechce odkupić Twoją książkę i jaką cenę Ci zaproponujemy. Krok trzeci: osiągnij minimalną kwotę sprzedaży 40 złotych. Gotowe? Możesz skorzystać z dwóch opcji wysyłki książek. Obie są bezpłatne. Książki możesz wysłać samodzielnie – zwrócimy Ci koszty wysyłki w kwocie 7 złotych. Ponadto, sprzedane książki może odebrać od Ciebie kurier. Pieniądze zostaną przesłane na Twoje konto maksymalnie w ciągu 48 godzin od obioru paczki przez Skupszop. Cała procedura sprzedaży książek jest bardzo prosta, nieskomplikowana i bezpieczna. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób boryka się z problemem niepotrzebnych książek, a powierzchnia mieszkań lub domów nie jest z gumy. Warto regularnie sprawdzać swoją biblioteczkę, co pozwoli określić, które książki docelowo rzeczywiście chcesz sprzedać. Dzięki temu zachowasz porządek i będziesz miał pod ręką tylko takie lektury, które skradły Twoje serce i w związku z tym chcesz je zatrzymać. Skupszop, jako internetowy skup książek, to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł brakuje jeszcze 40.00

 • Produkt

 • Cena

 • Ilość

 • Wartość

Sprzedaj kolejną książkę:

skupszop