Lektury do gimnazjów i szkół średnich

Lektury i pomoce szkolne dla liceum i technikum

Wierzymy, że czytanie niesie za sobą wiele zalet. Umiejętny dobór książek potrafi poszerzyć światopogląd, słownictwo, a czas spędzony z dobrą lekturą stanowi także doskonałą rozrywkę. W toku edukacji szkolnej dzieci stają przed obowiązkiem przeczytania konkretnej listy lektur szkolnych, które obejmują kanon literatury polskiej i zagranicznej.

Lektury szkolne – liceum

Szkoła średnia to bardzo ważny moment w życiu młodego człowieka. To właśnie w tym okresie zaczynają się klarować jego plany zawodowe na przyszłość, uczeń musi wybrać, z jakich przedmiotów chce zdawać egzamin dojrzałości, czyli maturę, a to z kolei nierozerwalnie wiążę się z określeniem potencjalnych kierunków studiów, które chciałby podjąć po zakończeniu nauki w szkole średniej. W ofercie Skupszopu dostępne są lektury szkolne obowiązkowe w liceum, zarówno lektury dla klasy 1 liceum, jak i lektury dla klasy 2 liceum czy klasy starszej – lektury dla 3 klasy liceum. Co więcej, Skupszop proponuje lektury przerabiane w liceum w atrakcyjnych cenach.

Lektury szkolne – technikum

Ponadto, asortyment Skupszopu obejmuje również lektury obowiązkowe w technikum. Proponowane są lektury z 1 klasy technikum, jak również lektury dla pozostałych klas, chociażby lektury dla 3 klasy z technikum. Czytanie lektur szkolnych może być dla ucznia doświadczeniem bardzo ubogacającym oraz ważnym z punktu widzenia jego edukacji.

Oferta Skupszop to jednak nie tylko lektury do szkoły średniej. Wymagane lektury obowiązkowe dla szkół średnich to tylko jeden z elementów dostępnego asortymentu. Ponadto, w Skupszopie znajdziemy także bardzo szeroki wybór różnego rodzaju książek, nowych i używanych, od książek do języków obcych, po biografie, literaturę faktu, fantastykę czy literaturę piękną. Dbałość o tak zróżnicowany asortyment jest podyktowana troską o oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Pragniemy, by Skupszop był miejscem, w którym każdy będzie miał szansę znaleźć książkę dla siebie. Zapraszamy na zakupy, sprawdź, co Skupszop może Ci zaproponować!

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia
opineo

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner