• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Kraków: skup książek – sprzedaj swoje książki w kilku prostych krokach!

Nie wiesz co zrobić ze swoimi książkami? Zastanawiasz się, gdzie w Krakowie znajdziesz skup książek używanych? Dzięki Skupszopowi nie musisz szukać stacjonarnego skupu tanich książek w Krakowie! Działamy online, więc z naszej oferty mogą skorzystać osoby z całej Polski!

Kraków: skup starych i używanych książek

Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć skup starych książek i antykwariat w Krakowie, czy w innym mieście Polski – oferta Skupszopu jest do Twojej dyspozycji. Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę? Dzięki nam, masz szansę sprzedać swoje książki bez wychodzenia z domu. Od czego zacząć? W wyszukiwarkę wpisz kod ISBN z książki, którą chcesz sprzedać. Dzięki temu dowiesz się, czy jesteśmy zainteresowani odkupieniem Twojej książki i jaką cenę jesteśmy w stanie za nią zapłacić. Wcześniej sprawdź, jakich książek nie skupujemy. 

Korzystając z oferty Skupszopu, nie potrzebujesz stacjonarnego skupu nowych i używanych książek w Krakowie. Minimalna kwota sprzedaży książek w przypadku Skupszopu to tylko 40 złotych. Oznacza to, że musisz sprzedać liczbę książek, która pozwoli Ci osiągnąć ten próg. Następnym krokiem będzie wybór formy wysyłki. Sprzedający książki ma możliwość skorzystać z dwóch bezpłatnych sposobów wysyłki. Cały proces sprzedaży książek przebiega szybko i bardzo sprawnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie są oczekiwania naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprzedaż książek nie generowała jakichkolwiek trudności.

Sprzedaż książek za pośrednictwem Skupszopu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dysponują dużą liczbą niepotrzebnych egzemplarzy i chcą zrobić porządki w domowej biblioteczce. Sprzedaż pozwoli na uzyskanie konkretnych pieniędzy, które można przeznaczyć, na przykład, na nowe lektury. Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, żeby znaleźć skup w Krakowie, nasz skup książek online to propozycja dla Ciebie. Pozbądź się niepotrzebnych książek i zyskaj dodatkową gotówkę.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać samodzielnie, lub zamówić kuriera za naszym pośrednictwem. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.