• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Rybnik: skup książek. Jak pozbyć się niepotrzebnych egzemplarzy?

Nawet najwięksi miłośnicy książek czasami muszą zdecydować się na przejrzenie własnych zbiorów i wytypowanie książek, które już dłużej nie są im potrzebne. Znalazłaś(eś) się w takiej sytuacji i szukasz antykwariatu lub skupu książek używanych w Rybniku? Chcesz sprzedać swoje przeczytane książki szybko i bez większych problemów? Bez względu na to, czy potrzebny Ci skup starych książek w Rybniku, czy innym mieście Polski, Skupszop to rozwiązanie, które zdecydowanie warto wypróbować. Dlaczego?

Przede wszystkim ze względu na fakt, że Skupszop nie nakłada na Ciebie ograniczeń przestrzennych – jeśli mieszkasz w Polsce, możesz śmiało spróbować skorzystać z jego oferty. Skupszop nie jest bowiem tradycyjnym skupem, ale działania online, dlatego to doskonała opcja dla wszystkich osób, które cenią sobie komfortowe narzędzia internetowe i dostrzegają zalety, jakie płyną z aktywności w sieci. 

Minimalna kwota sprzedaży, jaką musisz osiągnąć w przypadku Skupszopu to tylko 40 złotych. Nie ma jednak kwoty maksymalnej, co oznacza, że niezależnie od tego, jak dużo książek chcesz sprzedać, możesz spróbować zrobić to korzystając z propozycji Skupszopu. Bardzo szybko dowiesz się, czy skup jest zainteresowany odkupieniem Twojej książki – wystarczy, że w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl wpiszesz kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać. W ten sposób uzyskasz informację na temat tego, czy Skupszop odkupi Twoją książkę i za ile może to zrobić, a Ty możesz się zdecydować, czy taka kwota jest dla Ciebie satysfakcjonująca i zdecydować się na sprzedaż danej pozycji. Cały proces sprzedaży książek jest bardzo prosty i przejrzysty. Wypróbuj Skupszop i zreorganizuj swoje książkowe zbiory. Dzięki Skupszopowi sprzedaż niepotrzebnych książek jest naprawdę łatwa. Przekonaj się sam(a), zapraszamy!

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać samodzielnie, lub zamówić kuriera za naszym pośrednictwem. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.