• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Warszawa: skup książek. Sprzedaż książek bez problemów!

Duża ilość książek w domu lub mieszkaniu, jeśli dysponujesz ograniczoną powierzchnią, może okazać się przytłaczająca. Bardzo często zdarza się, że wielbiciele książek gromadzą duże ilości lektur, ale okazuje się, że część z nich nie była tak ciekawa, jak spodziewali, a inne już im się znudziły i w konsekwencji duża część domowej biblioteczki okazuje się niepotrzebna. Właśnie z tego powodu, warto regularnie przeglądać swoje zbiory, oceniając, które książki nadal chce się zatrzymać, a które lepiej puścić w obieg i sprzedać. Sprzedaż książek pozwoli Ci nie tylko na zyskanie dodatkowego miejsca na kolejne lektury, ale przede wszystkim, umożliwi uzyskanie konkretnej kwoty pieniędzy, którą będzie można w konsekwencji spożytkować, na przykład, na zakup nowych książek. 

Warszawa: skup starych i używanych książek

Jak sprzedawać książki, żeby sam proces był możliwie jak najbardziej efektywny? Do wyboru masz antykwariat i skup starych książek. Warszawa to miasto, w którym mieszkasz? Koniecznie sprawdź ofertę Skupszopu – internetowego skupu książek, który ze względu na brak punktów stacjonarnych, działa online. Z oferty Skupszopu mogą więc skorzystać mieszkańcy całej Polski, co oznacza, że niezależnie, czy interesuje Cię skup książek w Warszawie – Targówki, czy może jednak wolisz skup książek w Warszawie – Ursus lub profesjonalny skup książek w Warszawie – Śródmieście, możesz zdecydować się współpracę ze Skupszopem. Nie wiesz, jakie ceny proponuje skup książek w Warszawie itp.? Ze Skupszopem wszystko jest proste – wpisz w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl kod ISBN książki, to pozwoli Ci uzyskać informację o tym, czy Skupszop będzie chciał odkupić tę książkę i jaką cenę może Ci zaproponować. Sprawdź również, jakich książek nie odkupujemy.

Skup książek – Warszawa Wola

Szukasz skupu używanych książek szkolnych w Warszawie? Bez względu na to, czy mieszkasz na Woli, czy w jakiejkolwiek innej dzielnicy, Skupszop to rozwiązanie dla Ciebie. Kolosalne znaczenie ma przede wszystkim fakt, że Skupszop działa online, dzięki czemu cenę oraz chęć odkupienia danej książki przez Skupszop możesz sprawdzić w dowolnym momencie, co może okazać się szczególnie istotne z punktu widzenia tych osób, które mają niewielką ilość wolnego czasu.

Skup książek – Warszawa Bielany

Co jeszcze sprawia, że warto skorzystać z oferty Skupszopu, jeśli szuka się skupu książek używanych w Warszawie i okolicach, na przykład, mieszkając na Bielanach? Minimalna kwota sprzedaży książek w Skupszopie wynosi tylko 40 złotych. Jednocześnie, Skupszop nie określił kwoty maksymalnej, co oznacza, że możesz sprzedać tyle książek, ile aktualnie potrzebujesz. To z kolei może pomóc osobom o pokaźnych księgozbiorach. 

Skup książek – Warszawa Centrum

Szukając skupu w centrum Warszawy, warto wziąć pod uwagę, że korzystanie z internetowego Skupu książek, jakim jest Skupszop ma jeszcze jedną zasadniczą zaletę – Skupszop proponuje osobom sprzedającym książki możliwość wyboru jednej z dwóch bezpłatnych form wysyłki książek. Fakt, że klienci nie są obarczani żadnymi kosztami ma dla wielu osób, które chcą sprzedać książki, zwłaszcza w przypadku kilku pojedynczych egzemplarzy, kolosalne znaczenie.

Skup książek – Warszawa Ursynów

Mieszkasz w Warszawie? Skup książek w domu klienta to opcja, która interesuje Cię najbardziej. Ze Skupszopem to możliwe. Cały mechanizm sprzedaży książek jest bardzo prosty. Po sprzedaniu książek online, dokonujesz wysyłki jedną z dwóch dostępnych metod, a następnie, w ciągu maksymalnie 48 godzin od momentu, w którym Skupszop otrzymał paczkę w Twoimi książkami, pieniądze zostaną wysłane na Twoje konto. 

Skup książek – Warszawa Bemowo

Bez względu na to, w jakim miejscu Warszawy mieszkasz, skorzystanie z możliwości sprzedaży książek Skupszopowi jest rozwiązaniem korzystnym dla osób, które cenią sobie prostotę procesu sprzedaży i wygodę. Jeśli zdecydujesz się na odbiór książek przez kuriera, cały mechanizm sprzedaży Twoich książek może być zrealizowany całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu, co dzisiaj nie pozostaje bez znaczenia. 

Skup książek – Warszawa Mokotów

Jeżeli szukasz internetowego skupu książek, a Warszawa to miejsce Twojego zamieszkania, koniecznie przekonaj się, dlaczego warto współpracować ze Skupszopem. Sprzedaż książek Skupszopowi to przede wszystkim bardzo duża oszczędność czasu. Na tym jednak nie koniec! Skupszop nie jest wyłącznie internetowym skupem książek, ale w swojej ofercie posiada również bardzo szeroki wybór różnego rodzaju literatury. Jesteśmy w stanie Ci zaproponować książki kryminalne, poradniki, biografie, książki o zdrowym żywieniu, książeczki dla dzieci, komiksy, książki z kategorii literatury pięknej, książki z obszaru literatury faktu i wiele innych. Co więcej, w asortymencie Skupszopu znajdziesz zarówno nowe, jak i używane egzemplarze. Stan każdej książki jest opisany przy pomocy specjalnej skali, dzięki czemu możesz zdecydować się na książkę, której stan będzie dla Ciebie zadowalający. 

Skupszop to miejsce dla wszystkich miłośników książek, którzy chcą je sprzedawać i kupować. Sprzedaż książek w Skupszopie jest nie tylko prosta i bezproblemowa, ale przede wszystkim, bezpieczna. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie są oczekiwania naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wychodzić im naprzeciw. Skupszop może Ci pomóc poradzić sobie z nadmiarem książek, których nie masz gdzie przechowywać. Regularne czyszczenie domowej biblioteki natomiast daje szansę na to, żeby utrzymać w niej porządek i posiadać wyłącznie te książki, po które rzeczywiście chce się nadal sięgać. 

Reasumując: dlaczego korzystanie ze Skupszopu może się dla Ciebie okazać strzałem w dziesiątkę, jeśli masz na sprzedaż niepotrzebne egzemplarze książek? 

Po pierwsze: bardzo szybko możesz sprawdzić, czy dana książka może zostać odkupiona przez Skupszop i jeśli tak – to jaka jest proponowana kwota jej odkupienia. Wystarczy, że wpiszesz kod ISBN książki w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl. To pozwoli Ci zdecydować o dalszych losach książki. 

Po drugie: Skupszop kwotę minimalną sprzedaży ustalił tylko na 40 złotych, jednocześnie nie określając kwoty maksymalnej, dzięki czemu, jeśli jesteś właścicielem dużej ilości książek na sprzedaż, możesz spróbować zrobić to na skupszop.pl.

Po trzecie: zdając sobie sprawę z potrzeb klientów, pieniądze za sprzedane książki są wypłacalne maksymalnie w czasie 48 godzin od chwili, w której otrzymamy paczkę z książkami. Sprzedaż książek pozwoli sprzedającemu na spożytkowanie dodatkowych pieniędzy otrzymanych w zamian za książki, na przykład, na zakup kolejnych egzemplarzy, które od dawna chciał przeczytać. Sprzedaż książek Skupszopowi może się więc okazać doskonałą szansą na odświeżenie własnej biblioteczki. 

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.