• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Wrocław: skup książek – skorzystaj z oferty Skupszopu!

Chcesz sprzedaż niepotrzebne książki? Szukasz antykwariatu i skupu starych używanych książek we Wrocławiu? Skorzystaj z oferty Skupszopu – internetowego skupu książek – który umożliwi Ci sprzedaż konkretnych egzemplarzy bez konieczności wychodzenia z domu.

Wrocław: skup starych książek: Skupszop to komfort i bezpieczeństwo transakcji

Jeżeli zamierzasz znaleźć skup książek używanych we Wrocławiu, ale zależy Ci na czasie i najchętniej nie wychodziłabyś/wychodziłbyś z domu, Skupszop to opcja dla Ciebie. W wyszukiwarkę na stronie internetowej wpisz kod ISBN książki, którą zamierzasz sprzedać. Wcześniej sprawdź, jakich książek nie skupujemy. Wpisanie kodu ISBN jest koniecznością – ten krok pozwoli Ci dowiedzieć się, czy jesteśmy zainteresowani kupieniem konkretnej książki i jaką cenę możemy za nią zaproponować. Pamiętaj, że minimalna kwota sprzedaży to 40 złotych. Oznacza to, że musisz sprzedać taką liczbę książek, która pozwoli Ci przekroczyć ten próg. Co dalej? 

Nasi klienci mogą skorzystać z dwóch form darmowej wysyłki. Troszczymy się o Twój komfort, dlatego cały proces sprzedaży książek jest realizowany w uproszczonej formie. Dla kogo oferta Skupszopu może okazać się strzałem w dziesiątkę? Niezależnie od tego, czy szukasz skupu książek naukowych we Wrocławiu lub chcesz sprzedać inny rodzaj książek, Skupszop to rozwiązanie, które nie nakłada na Ciebie ograniczeń przestrzennych. Sprzedaż książek odbywa się online, dzięki czemu z możliwości, jakie daje Skupszop mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski, oszczędzając w ten sposób czas.

Czasem okazuje się, że nasze zbiory książkowe przestają mieścić się w wyznaczonych miejscach i konieczne jest ich przeorganizowanie. Jeśli masz książki, które już zostały przeczytane i nie możesz pozwolić sobie na ich dalsze przechowywanie we własnym domu, Skupszop to miejsce w sieci, które zdecydowanie musisz odwiedzić!

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.