Katarzyna Bonda - książki

Katarzyna Bonda urodzona 26 sierpnia 1977 roku w Białymstoku. Pisarka i dziennikarka białoruskiego pochodzenia. Autorka bestsellerowych książek kryminalnych. Przez 12 lat po ukończeniu studiów pracowała jako dziennikarka w różnych redakcjach, między innymi w Super Expressie i Newsweeku. W 2007 roku zadebiutowała powieścią kryminalną “Sprawa Niny Frank”. W 2008 roku napisała wspólnie z komisarzem Bogdanem Lachem “Zbrodnię niedoskonałą” oraz wydała “Polskie morderczynie”.

Katarzyna Bonda uznawana za jedną z najpopularniejszych autorów kryminałów w Polsce. Jej dwie serie: “Hubert Meyer- psycholog śledczy” oraz “Cztery żywioły Saszy Załuskiej”, są ogromnymi bestsellerami i sprzedały się w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Kobieta o północy otrzymała Nagrodę Czytelników na Międzynarodowym Festiwalu Kryminalnym 2015 we Wrocławiu, a Biały Mercedes zdobył nagrodę Empik Bestseller 2015. Sprzedano zagraniczne prawa do książek w ośmiu językach. Bonda mieszka w Warszawie wraz z córką Niną.

Katarzyna Bonda - dostępne książki

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner