• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Bydgoszcz: skup książek – postaw na wygodę!

Uznałaś(eś), że liczba książek, jakie posiadasz zdecydowanie potrzebuje zredukowania? Szukasz antykwariatu i skupu starych książek w Bydgoszczy? Niezależnie od tego, czy interesuje Cię skup książek używanych w Bydgoszczy, czy chcesz skorzystać z oferty skupu książek do szkoły w Bydgoszczy, koniecznie sprawdź, czym wyróżnia się propozycja Skupszopu!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Po pierwsze, prowadzimy skup i sprzedaż książek nie tylko w Bydgoszczy, ale w całej Polsce. Jesteśmy skupem internetowym, działamy online, dlatego nie musisz szukać stacjonarnych siedzib Skupszopu, jeśli chcesz sprzedać nam swoje książki. Co w takim razie powinnaś/powinieneś zrobić? Na stronie internetowej Skupszopu znajdziesz wyszukiwarkę, w którą musisz wpisać kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać. Wcześniej sprawdź również, jaki książek nie skupujemy. Po wpisaniu kodu ISBN książki kliknij na przycisk SPRZEDAJ, a dowiesz się, czy odkupimy od Ciebie książkę i jaką cenę możemy Ci zaproponować. To bardzo proste!

Co dalej? Pamiętaj, że minimalna kwota sprzedaży to 40 złotych. Oznacza to, że musisz sprzedać tyle książek, by osiągnąć jej próg. Oferujemy Ci dwie metody darmowej wysyłki sprzedawanych książek. Jeśli cenisz sobie komfort i nie chcesz wychodzić z domu, książki może odebrać od Ciebie kurier – oczywiście bezpłatnie! Ta opcja jest szczególnie korzystna w przypadku osób, które na co dzień zwykle nie mają czasu i cenią sobie możliwość zrealizowania określonych czynności za pośrednictwem Internetu.

Skupszop to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach książek. Nie każdy przeczytany egzemplarz chcemy zatrzymać w domu. Czasami do zminimalizowania zbiorów zmusza nas brak miejsca do przechowywania lub chęć zakupu nowych książek. Sprzedaj książki dzięki Skupszopowi, a uzyskane pieniądze możesz przeznaczyć na uzupełnienie swojej kolekcji. Co więcej, za pośrednictwem Skupszopu możesz również kupować książki – nowe i używane – w bardzo atrakcyjnych cenach. Dbamy o to, by wybór proponowanych książek był możliwie jak najbardziej zróżnicowany i wychodził naprzeciw potrzebom naszych klientów. Proponujemy książki z kategorii literatury pięknej, książki historyczne, poradniki, książki na temat żywienia, książki dla dzieci, komiksy, podręczniki, książki do nauki języków obcych itp.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.