• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Częstochowa: skup książek. Dlaczego współpraca ze Skupszopem to dobry pomysł?

Sprzedaż nieużywanych książek może się okazać dla Ciebie bardzo dobrym sposobem na rozwiązanie problemów z przechowywaniem. Niestety, czasami ograniczona ilość miejsca determinuje konieczność zminimalizowania swoich książkowych zbiorów. W takiej sytuacji możesz po prostu sprzedać te książki, które już przeczytałaś(eś) i z których nie zamierzasz w przyszłości korzystać. Zdecydowałaś(eś) się na takie rozwiązanie i szukasz skupu używanych książek lub antykwariatu w Częstochowie? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby rzeczywiście znaleźć odpowiedni skup starych książek, mieszkając właśnie w Częstochowie? Skorzystaj z oferty Skupszopu!

Skupszop to internetowy skup, który proponuje skup i sprzedaż książek. Częstochowa jest jednym z miast, którego mieszkańcy mogą skorzystać z oferty Skupszopu. Dzięki temu, że skup działa online, mogą z niego skorzystać mieszkańcy całej Polski. Oznacza to, że niezależnie w której części Polski mieszkasz i czy interesuje Cię skup starych książek na Śląsku, w Wielkopolsce czy na Mazowszu, możesz spróbować sprzedać książki właśnie na stronie www skupszop.pl. Jak to zrobić? To bardzo proste!

Przede wszystkim, zacznij od znalezienia kodu ISBN. Zwykle jest on obecny na tylnej okładce książki. Kod wpisz w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl, dzięki czemu dowiesz się, czy Skup zechce odkupić Twoją książkę i jeśli tak, to jaką cenę może Ci zaproponować. Nie musisz wychodzić z domu, żeby szybko otrzymać wycenę książki. Sam proces sprzedaży książek przez Internet możesz natomiast przeprowadzić o dowolnej porze, co dzisiaj, w dobie, kiedy większość osób ma mało czasu wolnego, może okazać się bardzo dużym udogodnieniem. Po sprzedaniu książek musisz wybrać jedną z dwóch opcji wysyłki. Obie są darmowe, dlatego decydujesz się na tą, która jest dla Ciebie wygodniejsza. Skupszop to propozycja dla miłośników książek, którzy cenią proste, szybkie i nieskomplikowane rozwiązania. Korzystanie ze Skupszopu jest całkowicie bezpieczne i pomoże Ci na nowo zorganizować książkowe zbiory, zwłaszcza jeśli liczba posiadanych książek jest dla Ciebie przytłaczająca.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.