Camilla Läckberg - książki

Camilla Läckberg to nazwisko, które powinni znać wszyscy miłośnicy pasjonujących historii kryminalnych. Szwedzka pisarka ma na swoim koncie wiele cieszących się dużym zainteresowaniem książek, popularnych nie tylko w jej rodzinnym kraju – powieści Läckberg zostały przetłumaczone na wiele języków obcych.

Jedną z pierwszych książek wydanych przez Camillę Läckberg była „Księżniczka z lodu” – pierwsza część sagi o Fjällbace. Warto dodać, że Fjällbaca to miejscowość, w której pisarka przyszła na świat. W „Księżniczce z lodu” Camilla Läckberg opisuje tajemniczą historię związaną ze śmiercią młodej kobiety – Alexandry. Na pierwszy rzut oka wyda się, że Alexandra popełniła samobójstwo, w co jednak nie wierzy jej matka, która prosi przyjaciółkę dziewczyny o pomoc.

Książki kryminały Camilli Läckberg trzymają w napięciu oraz zaskakują przemyślaną w najdrobniejszych szczegółach fabułą. Saga kryminalna Camilli Läckberg, której akcja toczy się w Fjällbace to seria aż dziesięciu książek („Księżniczka z lodu”, „Kaznodzieja”, „Kamieniarz”, „Ofiara losu”, „Niemiecki bękart”, „Syrenka”, „Latarnik”, „Fabrykantka aniołków”, „Pogromca lwów” oraz „Czarownica”), co umożliwia czytelnikowi zanurzenie się w świecie wykreowanym przez autorkę na dłużej. 

Bibliografia Camilli Läckberg to jednak nie tylko seria o rodzinnym miasteczku autorki. Jej dorobek artystyczny nie obejmuje bowiem wyłącznie kryminałów. Läckberg to bardzo wszechstronna pisarka, w związku z czym, napisała również dwie książki kucharskie, ponieważ gotowanie należy do jej pasji oraz książkę dla dzieci. Jedną z najnowszych książek Camilli Läckberg są „Srebrne skrzydła” – świetny, trzymający w napięciu thriller, opowiadający historię Faye – kobiety, która zaczęła życie na nowo, ale niestety znowu musi stanąć do walki o swoje przetrwanie. Camilla Läckberg to utalentowana pisarka, której twórczość jest bardzo popularna również w Polsce. Książki Läckberg to zdecydowanie punkt obowiązkowy, jeśli czytelnik szuka pasjonującej literatury kryminalnej.

Camilla Läckberg - dostępne książki

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner