• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Radom: skup książek. Jak Skupszop może Ci pomóc pozbyć się nadmiaru książek?

Jeżeli w Twoim mieszkaniu lub domu brakuje miejsca na kolejne książki, może czas rozrastać się z tymi, które nie przypadły Ci tak mocno do gustu? Szukasz antykwariatu i skupu starych książek w Radomiu? W takim razie, koniecznie sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty Skupszopu.

Skupszop to internetowy skup książek, dlatego skup i sprzedaż książek używanych w Radomiu to jeden z elementów naszej działalności. Skupszop nie posiada punktów stacjonarnych, ale z racji tego, że działa na terenie całej Polski, mieszkańcy Radomia mogą śmiało korzystać z naszych usług. Co sprawia, że warto to zrobić? Po pierwsze: oszczędność czasu. Jeżeli zastanawiasz się, czy Skupszop będzie zainteresowany odkupieniem Twojej książki, możesz to sprawdzić w dosłownie kilka sekund. Wystarczy, że na stronie internetowej skupszop.pl wpiszesz w wyszukiwarkę kod ISBN Twojej książki, a otrzymasz informację, czy i za ile Skupszop będzie chciał ją odkupić. Minimalna kwota sprzedaż to tylko 40 złotych. Nie ustalona natomiast została kwota maksymalna, dlatego z powodzeniem możesz sprzedawać tak dużo książek, jak potrzebujesz. Skupszop jest więc doskonałym miejscem dla osób, które chcą na raz sprzedać większą liczbę egzemplarzy. Sprawdź jednak, jakich książek nie skupujemy.

Co jeszcze sprawia, że Skupszop jest miejscem, które zdecydowanie warto odwiedzić? Naszym klientom, którzy zdecydują się sprzedać nam swoje książki, proponujemy dwie opcje darmowej wysyłki książek. Możemy zwrócić Ci koszty wysyłki w kwocie 7 złotych lub możesz zdecydować się na skorzystanie z opcji odebrania książek przez kuriera. Jest to bezpłatna usługa. Pieniądze na Twoje konto zostaną przesłane maksymalnie w czasie 48 godzin od momentu, kiedy odbierzemy Twoją paczkę. 

Korzystanie ze Skupszopu bazuje na prostych i co najważniejsze – bardzo przejrzystych zasadach. Chcemy, by sprzedawanie książek, które nie są Ci już dłużej potrzebne, nie nastręczyło jakichkolwiek trudności. Co więcej, Skupszop specjalizuje się również w sprzedaży szerokiego asortymentu książek: od powieści miłosnych i kryminalnych, po literaturę piękną, poradniki czy książki dla dzieci. Dodatkowo, w ofercie Skupszpu dostępne są też podręczniki i książki do nauki języków obcych. Skupszop oferuje zarówno książki nowe, jak i książki używane w atrakcyjnych cenach. Nasz skup internetowy jest miejscem stworzonym z myślą o miłośnikach czytania, którzy chcą sprzedać niepotrzebne książki lub kupić nowe. W swojej działalności dokładamy wszelkich starań, by wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Niezależnie od tego, czy zamierzasz sprzedać książki czy chcesz uzupełnić swoją biblioteczkę, koniecznie odwiedź skupszop.pl.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać samodzielnie, lub zamówić kuriera za naszym pośrednictwem. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.