Grzegorz Kasdepke - książki

Grzegorz Kasdepke to polski pisarz specjalizujący się przede wszystkim w literaturze dziecięcej i młodzieżowej. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród literackich. Książki dla młodzieży i dzieci Grzegorza Kasdepke cieszą się dużą popularnością, a szeroki wachlarz tytułów ułatwia wybór ciekawej lektury, odpowiadającej zainteresowaniom małych czytelników.

Książki dla dzieci Grzegorza Kasdepke, po które zdecydowanie warto sięgnąć, to, między innymi, seria o detektywie Pozytywce, czyli wciągające książeczki w ciekawy sposób zachęcające dzieci do analitycznego myślenia. Detektyw Pozytywka prowadzi własne biuro detektywistyczne, z którego usług bardzo często korzystają dzieci, które chcą rozwiązać tajemnicze zagadki. Chcąc lepiej poznać autora książek o detektywie Pozytywce warto natomiast sięgnąć po opowiadania Grzegorza Kasdepke „Bezu – Bezu i spółka”, w których pisarz wraca do lat swojej szkoły podstawowej.

Twórczość Grzegorza Kasdepke to nie tylko seria literacka o nietypowym detektywie. W swoim dorobku autor ma również cykl o Bodziu i Pulpecie („Bodzio i Pulpet” oraz „Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet”) oraz mnóstwo innych książeczek dla dzieci, na przykład: „Sama. Listy z piwnicy”, „Inżynier Ciućma, czyli śrubka, młotek i przemądrzałe roboty”, „W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątko”, „Poradnik hodowcy aniołów”, „A ja nie chcę być księżniczką”, „Potworak i inne ko(s)miczne opowieśc”", „45 puknięć w głowę”, „Horror! Czyli skąd się biorą dzieci” – lekturę w przystępny sposób omawiającą temat narodzin oraz „Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach”.

Książki Grzegorza Kasdepke to przemyślana literatura dla dzieci, odpowiadająca ich potrzebom oraz oczekiwaniom. Świetny pomysł dla rodziców, którzy chcą zachęcić swoje dziecko do częstszego sięgania po lekturę. Kilkadziesiąt książek, jakie w swoim dorobku literackim ma autor pozwala na wybór najciekawszych tytułów, dostosowanych do wieku oraz wymagań tematycznych małego czytelnika.

Grzegorz Kasdepke - dostępne książki

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner