• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Trójmiasto: skup książek. Jak szybko i bez problemu sprzedać książki?

W Twoim domu powoli już brakuje miejsca na książki, dlatego chcesz trochę zminimalizować swoje książkowe zbiory? Masz sporo książek, które niestety nie trafiły w Twój czytelniczy gust i nie zamierzasz trzymać ich w swojej domowej biblioteczce? Sprzedaż takich egzemplarzy może się okazać dla Ciebie strzałem w dziesiątkę, a „zarobione” pieniądze możesz przeznaczyć na te książki, które już od dawna chciałaś(eś) przeczytać!

Gdańsk, Gdynia, Sopot: skup książek na miarę potrzeb

Zamierzasz sprzedać swoje książki, dlatego szukasz antykwariatu i skupu starych książek w Trójmieście? Interesuje Cię przede wszystkim antykwariat i skup książek w Sopocie? Może poza lokalizacją, jaką jest Sopot, szukasz skupu książek w Gdańsku? Niezależnie od tego, w którym miejscu Trójmiasta chcesz znaleźć skup książek, czy interesuje Cię skup książek w Gdańsku czy jednak zdecydowanie wolisz skup książek używanych w Gdyni, skorzystaj z oferty Skupszopu. Dlaczego warto to zrobić? Skupszop to internetowy skup książek, dlatego niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz, śmiało możesz spróbować sprzedać w nim swoje niepotrzebne książki, najpierw sprawdzając, jakie książki nie są przyjmowane.

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy Skupszop jest zainteresowany odkupieniem Twoich książek i jaką cenę może za nie zapłacić, wpisz kod ISBN książki w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl. Dzięki temu szybko zdobędziesz potrzebne informacje. Wyceny książek możesz dokonać internetowo, w dowolnym miejscu i czasie, co dzisiaj, w dobie wielu obowiązków zawodowych i domowych, może okazać się szczególnie pomocnym rozwiązaniem. Korzystanie ze Skupszopu jest bardzo proste, a proces sprzedaży książek zrozumiały i przejrzysty, dlatego jeśli posiadasz w swoich zbiorach niepotrzebne lektury, koniecznie sprawdź, czy Skupszop będzie nimi zainteresowany. Co więcej, Skupszop w swojej ofercie posiada również bardzo szeroki wybór książek na sprzedaż, nowych oraz używanych o różnorodnej tematyce, od książek kryminalnych i literatury pięknej, po książki o zdrowym odżywianiu i lektury szkolne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży i skupu książek.

 

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.