• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Jelenia Góra: skup książek. Sprzedaż książek nie musi być problematyczna!

Książkowe zbiory, zwłaszcza w przypadku prawdziwych moli książkowych, potrafią z czasem, jeśli się rozrastają, przytłaczać. Właśnie dlatego warto regularnie sprawdzać, czy wszystkie książki, jakie posiadasz, są Ci rzeczywiście potrzebne. Możliwe, że część już Ci się znudziła, inne nie podobały i dość sporą ilość książek będziesz mogła/mógł wyeliminować ze swojej domowej biblioteczki. Tylko co z nimi zrobić? Sprzedać! Sprzedanie książek nie tylko pomoże Ci zyskać dodatkowe miejsce, na przykład na nowe egzemplarze, ale pozwoli również na uzyskanie konkretnej kwoty pieniędzy.

Szukasz skupu starych książek w Jeleniej Górze? Sprawdź ofertę Skupszopu, czyli internetowego skupu książek, z którego mogą skorzystać mieszkańcy dowolnych części Polski. Dzięki temu, że skup nie posiada punktów stacjonarnych i działa w Internecie, z jego oferty można skorzystać niezależnie od tego, w jakim mieście lub wsi w Polsce się mieszka. Co trzeba zrobić? Po pierwsze: należy sprawdzić, jakie książki nie są skupowane. Po drugie: kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać, wpisz w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl, a dowiesz się, czy Skupszop zdecyduje się na jej odkupienie i ile będzie Ci w stanie za nią zapłacić. To bardzo szybki sposób na wycenę Twoich książek, którą możesz przeprowadzić o dowolnej porze. Minimalna kwota sprzedaży książek to tylko 40 złotych. Jednocześnie nie musisz ograniczać się do kwoty maksymalnej, co może okazać się szczególnie korzystne, jeśli w planach masz sprzedaż pokaźnej ilości egzemplarzy. 

Korzystanie z oferty Skupszopu to doskonały sposób na przeorganizowanie domowej biblioteczki, pozbycie się niepotrzebnych książek i zyskanie pieniędzy, na przykład, na zakup kolejnych lektur, na które już od dawna polowałaś(eś). Warto rozważyć sprzedaż książek, jeśli Twoje książkowe zbiory zaczynają wymykać się spod kontroli i zagracają powierzchnię mieszkania. Ze Skupszopem sprzedaż książek jest prosta i co najważniejsze – bazuje na bardzo przejrzystych i zrozumiałych zasadach. Pieniądze zostaną wysłane na Twoje konto maksymalnie w czasie 48 godzin od chwili, w której otrzymamy paczkę z Twoimi książkami. Co więcej, Skupszop daje Ci do wyboru dwie opcje bezpłatnej wysyłki sprzedawanych książek.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać samodzielnie, lub zamówić kuriera za naszym pośrednictwem. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.