• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Jelenia Góra: skup książek. Sprzedaż książek nie musi być problematyczna!

Książkowe zbiory, zwłaszcza w przypadku prawdziwych moli książkowych, potrafią z czasem, jeśli się rozrastają, przytłaczać. Właśnie dlatego warto regularnie sprawdzać, czy wszystkie książki, jakie posiadasz, są Ci rzeczywiście potrzebne. Możliwe, że część już Ci się znudziła, inne nie podobały i dość sporą ilość książek będziesz mogła/mógł wyeliminować ze swojej domowej biblioteczki. Tylko co z nimi zrobić? Sprzedać! Sprzedanie książek nie tylko pomoże Ci zyskać dodatkowe miejsce, na przykład na nowe egzemplarze, ale pozwoli również na uzyskanie konkretnej kwoty pieniędzy.

Szukasz skupu starych książek w Jeleniej Górze? Sprawdź ofertę Skupszopu, czyli internetowego skupu książek, z którego mogą skorzystać mieszkańcy dowolnych części Polski. Dzięki temu, że skup nie posiada punktów stacjonarnych i działa w Internecie, z jego oferty można skorzystać niezależnie od tego, w jakim mieście lub wsi w Polsce się mieszka. Co trzeba zrobić? Po pierwsze: należy sprawdzić, jakie książki nie są skupowane. Po drugie: kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać, wpisz w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl, a dowiesz się, czy Skupszop zdecyduje się na jej odkupienie i ile będzie Ci w stanie za nią zapłacić. To bardzo szybki sposób na wycenę Twoich książek, którą możesz przeprowadzić o dowolnej porze. Minimalna kwota sprzedaży książek to tylko 40 złotych. Jednocześnie nie musisz ograniczać się do kwoty maksymalnej, co może okazać się szczególnie korzystne, jeśli w planach masz sprzedaż pokaźnej ilości egzemplarzy. 

Korzystanie z oferty Skupszopu to doskonały sposób na przeorganizowanie domowej biblioteczki, pozbycie się niepotrzebnych książek i zyskanie pieniędzy, na przykład, na zakup kolejnych lektur, na które już od dawna polowałaś(eś). Warto rozważyć sprzedaż książek, jeśli Twoje książkowe zbiory zaczynają wymykać się spod kontroli i zagracają powierzchnię mieszkania. Ze Skupszopem sprzedaż książek jest prosta i co najważniejsze – bazuje na bardzo przejrzystych i zrozumiałych zasadach. Pieniądze zostaną wysłane na Twoje konto maksymalnie w czasie 48 godzin od chwili, w której otrzymamy paczkę z Twoimi książkami. Co więcej, Skupszop daje Ci do wyboru dwie opcje bezpłatnej wysyłki sprzedawanych książek.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł brakuje jeszcze 40.00

 • Produkt

 • Cena

 • Ilość

 • Wartość

Sprzedaj kolejną książkę:

skupszop