Wydawnictwo: Zielona Sowa - wszystkie książki

Pouczające, wciągające oraz wspierające rozwój dziecka – takie są właśnie książki pochodzące od wydawnictwa Zielona Sowa. To polski wydawca, który istnieje na rynku od 1995 roku. Wydawnictwo Zielona Sowa zostało założone przez Mariusz Czyżowskiego. Rok 2008 przyniósł mu zmianę w postaci dołączenia do grupy kapitałowej WSiP, czyli Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Głównym kierunkiem działalności wydawnictwa są książki skierowane do dzieci i młodzieży. Początkowo słynęło ono z opracowań lektur szkolnych. Dzisiaj znane jest z książek edukacyjnych, a także opowiadań, baśni i bajek. Wśród tytułów wydawanych przez Zieloną Sowę znajdziemy również legendy, wiersze i dużą ilość popularnych serii uwielbianych przez najmłodszych.

Zielona Sowa książki – oferta

Jak zaszczepić w dziecku pasję do czytania? Najlepiej zrobić to z pomocą książek, które od razu przypadną mu do gustu. Tak będzie bez wątpienia w przypadku książek dla dzieci Zielona Sowa. Wspaniałe bajki wzbogacone o fenomenalne ilustracje sprawią, że kilkulatek chętnie będzie sięgał po kolejne książeczki. Serie takie jak „Zaopiekuj się Mną” Holly Webb, „Zosia i jej zoo” Amelii Cobb, czy „Jadzia Pętelka” Barbary Supeł cieszą się niesłabnącą popularnością.

Młodzież również znajdzie coś dla siebie wśród zbiorów przygotowanych przez wydawcę Zielona Sowa. Na nastolatków czeka duża ilość wciągających powieści przygodowych. Zapoznawanie się z nimi będzie wspaniałą rozrywką pobudzającą kreatywność i wyobraźnię. Wśród dostępnych tytułów znajdują się także te posiadające niewątpliwą wartość edukacyjną. Wydawnictwo Zielona Sowa wydaje lektury szkolne, encyklopedie czy słowniki. Stanowią one rzetelne materiały naukowe przydatne w szkole podstawowej, jak i średniej. 

Wydawnictwo Zielona Sowa w SkupSzop.pl

Ponad 1200 różnych tytułów – tyle książek pochodzących od wydawnictwa Zielona Sowa znajdziesz w księgarni internetowej SkupSzop.pl. Dajemy drugie życie książkom, dlatego nasza oferta składa się z atrakcyjnych cenowo pozycji. Już kilka złotych wystarczy, aby zaopatrzyć się we wspaniałe opowiadania, komiksy i bajki. Chociaż książki są używane, to ogromna część egzemplarzy wygląda jak nowa. Wśród nich znajdziesz zarówno bestsellery, jak i mniej znane tytuły. Dbamy o różnorodność i bez wątpienia dotyczy to również publikacji wydawnictwa Zielona Sowa. Książki dla dzieci Zielona Sowa to doskonały prezent dla każdej pociechy. Przejrzyj nasze propozycje i wywołaj szeroki uśmiech na twarzy obdarowanego dziecka!

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner