• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Kielce: skup książek. Skupszop może Ci pomóc zredukować domowe zbiory książkowe!

Jeśli jesteś miłośniczką/miłośnikiem książek, bardzo możliwe, że najwyższy czas, żeby zrobić w Twoich książkowych zbiorach porządek i pozbyć się niepotrzebnych egzemplarzy, z których nie zamierzasz już w przyszłości korzystać. Szukasz antykwariatu lub skupu książek używanych w Kielcach? Zależy Ci na tym, żeby znaleźć skup starych książek w Kielcach, który pomoże Ci szybko i bez problemu pozbyć się niechcianych książek? W takim razie, koniecznie skorzystaj z oferty Skupszopu!

Dlaczego warto to zrobić, jeśli interesuje Cię skup i sprzedaż książek używanych w Kielcach? Skupszop to internetowy skup książek, który nie ma punktów stacjonarnych i działa wyłącznie online, proponując możliwość szybkiej i bezproblemowej sprzedaży książek. Jeśli chcesz sprzedać konkretne książki, ich kod ISBN wpisz w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl i przekonaj się, czy skup zdecyduje się na ich odkupienie i przede wszystkim – ile zechce zapłacić za konkretny egzemplarz. Sprawdź również, jakie warunki wykluczają książkę ze sprzedaży.

Minimalna kwota sprzedaży to 40 złotych. Musisz więc sprzedać taką liczbę książek, która pozwoli Ci ją osiągnąć. Skupszop nie określił jednak kwoty maksymalnej, dzięki czemu to Ty decydujesz, ile książek będziesz chciał(a) sprzedać, co może okazać się szczególnie korzystne, jeśli masz w planach pozbyć się naprawdę bardzo dużej ilości egzemplarzy. 

Jeśli chcesz sprzedać swoje książki, współpraca ze Skupszopem pozwoli Ci zrobić to w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Pieniądze zostaną wypłacone maksymalnie w czasie 48 godzin od chwili otrzymania przez nas paczki z Twoimi książkami, dlatego bardzo szybko będziesz mogła/mógł cieszyć się dodatkową gotówką, a jeśli zdecydujesz się przeznaczyć ją na uzupełnienie swoich książkowych zbiorów i kolejne pozycje do swojej kolekcji, w ofercie Skupszopu znajdziesz bardzo szeroki wybór książek o różnej tematyce, nowych i używanych, w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy!

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać samodzielnie, lub zamówić kuriera za naszym pośrednictwem. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.