• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Szczecin: skup książek – odśwież swoją domową bibliotekę!

Jeżeli masz zdecydowanie za dużo książek, może czas zastanowić się nad sprzedażą części Twoich zbiorów? Szukasz antykwariatu i skupu książek w Szczecinie? W takim razie, koniecznie zapoznaj się z propozycją Skupszopu, internetowego skupu książek, dzięki któremu masz szansę szybko i przede wszystkim – wygodnie pozbyć się nadmiaru egzemplarzy ze swojego domu. Jeżeli interesuję Cię sklep i skup książek szkolnych w Szczecinie, dobrze trafiłaś(eś). Skupszop działa online, dzięki czemu z oferty skupu możesz skorzystać niezależnie od swojego miejsca zamieszkania. Funkcjonujemy na terenie całej Polski. 

Skup i sprzedaż książek w Szczecinie to jeden z elementów naszej działalności. Nie mamy punktów stacjonarnych, ale oferujemy Ci dwa sposoby darmowej (!) wysyłki. Jeśli chcesz skorzystać ze skupu książek używanych w Szczecinie, a jednocześnie nie zamierzasz wychodzić z domu, Skupszop to opcja dla Ciebie. Twoje książki może odebrać kurier lub zwrócimy Ci koszty wysyłki. Nie zapominaj jednak, że minimalna kwota sprzedaży w przypadku korzystania z oferty Skupszopu to 40 złotych. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji? Sprzedaż książek za pośrednictwem portalu skupszop.pl to przede wszystkim bezpieczeństwo. Ponadto, dbamy także o Twój komfort. Spośród dwóch opcji wysyłkowych wybierasz tę, która odpowiada Ci najbardziej. Skorzystanie z opcji odebrania książek przez kuriera może się okazać szczególnie korzystne w przypadku osób, które mają niewiele czasu i cenią sobie wygodę.

Jak korzystać ze Skupszopu? Sprawdź, jakich książek nie skupujemy. Następnie wpisz kod ISBN książki w wyszukiwarce na stronie skupszop.pl. Dzięki temu będziesz mogła/mógł sprawdzić, czy jesteśmy zainteresowani zakupem konkretnej pozycji i za jaką kwotę możemy ją od Ciebie odkupić. Cała procedura jest bardzo prosta i nawet jeśli sprzedajesz książki po raz pierwszy, szybko zrozumiesz mechanizm postępowania. 

Skupszop nie jest jednak wyłącznie skupem książek. Poza tym, posiadamy w swojej ofercie bardzo szeroki wybór książek o różnorodnej tematyce, nie tylko nowych, ale również używanych. Troszczymy się o atrakcyjność cenową proponowanej oferty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania naszych klientów mogą być bardzo różne, dlatego dokładamy wszelkich starań, by asortyment wychodził naprzeciw potrzebom kupujących.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.