• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Gdańsk: skup książek – wybierz Skupszop

Jeżeli jesteś właścicielką/właścicielem nieużywanych, niepotrzebnych książek, spróbuj podarować im drugie życie i sprzedać! Szukasz antykwariatu i skupu starych książek w Gdańsku? Bez względu na to, czy chcesz znaleźć antykwariat i skup używanych książek w Gdańsku – Wrzeszczu, czy innej części miasta, sprawdź ofertę Skupszopu.

Skupszop to internetowy skup książek, dzięki któremu niepotrzebne książki możesz sprzedać online. Dlaczego to dobry pomysł? Po pierwsze, jeśli chcesz się dowiedzieć, czy Skupszop będzie zainteresowany książkami, jakie chcesz sprzedać, wystarczy, że do wyszukiwarki na stronie internetowej skupu wprowadzisz kod ISBN książki (zazwyczaj należy go szukać na tylnej okładce). Co dalej? Po wpisaniu kodu ISBN, dostaniesz informację, czy Skupszop odkupi od Ciebie książkę i jaką cenę może Ci zaproponować. Wcześniej należy sprawdzić, jakich książek nie skupujemy.

Potrzebny Ci skup starych książek? Trójmiasto to obszar Twoich poszukiwań? Bardzo dużą zaletą Skupszopu jest fakt, że skup działa w środowisku internetowym, dlatego możesz skorzystać z jego oferty bez względu na miejsce zamieszkania. Ma to szczególne znaczenie w przypadku osób, które mieszkają w mniejszych miastach i nie mają dostępu do profesjonalnych skupów.

Czasami zdarza się, że nasze książkowe zbiory zaczynają wymykać się spod kontroli i diametralnie kurczy się miejsce przeznaczone do ich przechowywania. Jeśli podobnie jest w Twoim przypadku, wyselekcjonowanie książek do sprzedania może okazać się doskonałym sposobem na pozbycie się bolączek związanych z niewystarczającą ilością wolnego miejsca. Korzystanie ze Skupszopu jest opcją dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodne, bardzo dobrze przemyślane rozwiązania. Sam proces sprzedaży książek jest niezwykle prosty i przede wszystkim – bezpieczny. Co więcej, Skupszop posiada w swojej ofercie także książki na sprzedaż, zarówno nowe, jak i używane, dlatego z całą pewnością warto się zaznajomić z asortymentem skupu, którego cechą charakterystyczną są bardzo atrakcyjne ceny.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.