• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Białystok – skup książek. Zrób porządki w swojej domowej bibliotece!

Jeżeli w Twoim domu książki zaczynają zajmować zdecydowanie zbyt dużo powierzchni, może warto zdecydować się na ich sprzedaż? Próbujesz znaleźć antykwariat lub skup starych książek w Białymstoku? Chcesz sprawdzić, czy skup książek używanych w Białymstoku będzie zainteresowany pozycjami, jakie zamierzasz sprzedać? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – w tym celu wcale nie musisz wychodzić z domu! Skorzystaj z oferty Skupszopu – internetowego skupu książek. Z racji tego, że działamy online, proponujemy skup i sprzedaż książek w Białymstoku i innych częściach Polski. Nie ma znaczenia, w jakiej miejscowości w Polsce mieszkasz, Skupszop to opcja dla Ciebie!

Dlaczego? Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać, a dowiesz się, czy jesteśmy zainteresowani jej odkupieniem i jeśli tak, to jaką cenę możemy Ci zaoferować. Co więcej, proponujemy dwie metody bezpłatnej wysyłki, dlatego jeżeli nie chcesz wychodzić z domu, możesz się zdecydować na odbiór książek przez kuriera. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają dużej ilości wolnego czasu i cenią sobie komfort. 

Sprzedaż książek czasami bywa absolutną koniecznością. Razem ze Skupszopem nie tylko masz szansę sprzedać niepotrzebne egzemplarze, ale możesz również uzupełnić swoje książkowe zbiory, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór książek, zarówno nowych, jak i używanych. 

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.