• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Katowice – skup książek: pozbądź się niepotrzebnych egzemplarzy!

Jeżeli Twoja domowa biblioteczka pęka w szwach, czas na pozbycie się niepotrzebnych książek! Szukasz antykwariatu i skupu starych książek w Katowicach? W takim razie koniecznie sprawdź ofertę Skupszopu i dowiedz się, dlaczego warto z niej skorzystać!

Katowice: skup starych książek – przeorganizuj domową biblioteczkę

Chcesz znaleźć skup używanych książek w Katowicach? Jeżeli jesteś zainteresowana(y) sprzedażą swoich książek, zapraszamy do Skupszopu. Skupszop to internetowy skup książek, dlatego możesz z niego skorzystać bez względu na to, w jakim miejscu Polski mieszkasz. Nasza specjalność to skup i sprzedaż książek. Katowice to duże miasto, dlatego jeżeli wolisz nie dojeżdżać do punktów stacjonarnych, w wyszukiwarkę, którą znajdziesz na stronie internetowej Skupszopu, wpisz kod ISBN z książki, którą chcesz sprzedać i sprawdź, czy jesteśmy zainteresowani jej odkupieniem. Dzięki wpisaniu kody sprawdzisz również cenę, jaką jesteśmy w stanie Ci zaproponować. Upewnij się również, czy stan techniczny Twojej książki może być przez nas zaakceptowany.

Interesuję Cię skup książek z dojazdem w Katowicach? Oferta Skupszopu może się okazać dla Ciebie strzałem w dziesiątkę, proponujemy bowiem aż dwie metody wysyłki – obie darmowe. Możesz zdecydować się, między innymi, na odebranie książek przez kuriera, dzięki czemu, jeżeli masz w planach sprzedaż swoich książkowych zbiorów, nie musisz nawet wychodzić z domu. Minimalna kwota sprzedaż to 40 złotych. Pieniądze wyślemy na Twoje konto najpóźniej w ciągu 48 godzin od przyjęcia paczki z książkami. 

Skupszop to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór książek, zarówno nowych, jak i używanych, w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu możesz uzupełnić domową biblioteczkę o nowe pozycje czytelnicze. Chcemy zaproponować naszym klientom możliwie jak najbardziej różnorodny asortyment książek, podręczników i komiksów. Stan techniczny każdej książki jest opisany za pomocą specjalnej skali, dzięki czemu łatwiej podejmiesz decyzję dotyczącą zakupu. Zapraszamy – razem ze Skupszopem sprzedasz stare książki i kupisz kolejne egzemplarze, nowe lub używane!

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać samodzielnie, lub zamówić kuriera za naszym pośrednictwem. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.