Pomoc

Nie znalazło kodu ISBN, co robić?

Baza dostępnych książek w skupie jest uzupełniana automatycznie. Skupujemy książki z numerem ISBN zaczynającym się od numeru '978', są to pozycje wydane po roku 2006.

Jeżeli po wpisaniu ISBNu wyświetli się komunikat: "Podanej pozycji niestety nie posiadamy w bazie :(" oznacza to, że numer jest poprawny, ale nie znajduje się on jeszcze w naszej bazie. Informacja ta jest przekazywana automatycznie do uzupełnienia.

Dokładamy wszelkich starań aby baza była aktualna.

Gdzie znajdę numer ISBN?

Number ISBN, zwany również EAN, to 13 cyfrowy kod, który w większości przypadków znajduje się bezpośrednio pod kodem kreskowym. W książkach , kod ten znajduje się z reguły na tylnej okładce.

Formy płatności

Akceptowane sposoby płatności:

Przelew
- oznacza przedpłatę na konto. Książki są wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Numer konta automatycznie wysyłany po złożeniu zamówienia drogą mailową

Pobranie - oznacza płatność przy odbiorze, u kuriera. Książki są wysyłane po dokonaniu potwierdzenia przez Klienta.

PayU - oznacza szybkie i wygodne płatności internetowe bezpieczne zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Z PayU można płacić na wiele sposobów: e-przelewem, kartą płatniczą, kontem PayU. Wpłata PayU objęta jest programem ochrony kupujących. 


*Dokonując przelewu tradycyjnego prosimy o podanie numeru zamówienia.

Co zrobić, aby otrzymać zakupioną książkę już następnego dnia?

Czas potrzebny do zaksięgowania pieniędzy przez bank to zwykle jeden dzień. Aby przesyłka dotarła do Państwa w dzień kolejny po zakupie, należy dokonać wpłaty do godziny 12:00.

Jeżeli wpłata jest dokonana przy pomocy PayU do godziny 12:00 i opłacona jest opcja priorytet w Poczcie Polskiej lub Kurier, to przesyłka jest nadana tego samego dnia około godziny 15:00 i zwykle znajduje się u Państwa dnia następnego, jeśli jest to kolejny dzień roboczy.

Jeżeli wpłacają Państwo pieniądze zwykłym przelewem i zależy Państwu na bardzo szybkim dostarczeniu książki, prosimy o wysłanie do nas w takim wypadku potwierdzenia wpłaty wygenerowanego przez bank w pliku PDF drogą elektroniczną . Jeżeli wyślą Państwo potwierdzenie wpłaty i dodatkowo wybiorą Państwo opcję przesyłki priorytetowej Poczty Polskiej bądź opcji Kurier przesyłka zostanie prawdopodobnie dostarczona do Państwa dnia następnego.

Czy książki są bezpiecznie zapakowane?

Tak, staramy się, aby książka w trakcie przesyłki nie uległa uszkodzeniu. Do pakowania używamy kopert GLS oraz kartonów.