Menu

Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Pomoc

 • Nie znalazło kodu ISBN, co robić?

  Jeżeli kod ISBN nie został wyszukany, a książka, którą chcesz sprzedać wydana jest po 2005 roku i nie należy ona do podręczników szkolnych lub akademickich, wyślij nam nr ISBN, którego brakuje w naszej bazie wraz z bezpośrednim linkiem do produktu w jakiejkolwiek księgarni, w której  ta pozycja jest dostępna w sprzedaży. Tak skonstruowany mail pozwoli nam szybko uzupełnić bazę abyś mógł sprzedać książki.
 • Gdzie znajdę numer ISBN?

  Number ISBN, zwany również EAN, to 13 cyfrowy kod, który w większości przypadków znajduje się bezpośrednio pod kodem kreskowym. W książkach , kod ten znajduje się z reguły na tylnej okładce.
 • Formy płatności

  Akceptowane sposoby płatności:

  Przelew
  - oznacza przedpłatę na konto. Książki są wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

  Pobranie - oznacza płatność przy odbiorze, u kuriera. Książki są wysyłane po dokonaniu potwierdzenia przez Klienta.

  PayU - oznacza szybkie i wygodne płatności internetowe bezpieczne zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Z PayU można płacić na wiele sposobów: e-przelewem, kartą płatniczą, kontem PayU. Wpłata PayU objęta jest programem ochrony kupujących.

  Numer konta bankowego:

  Alior Bank SA

  MM500 s.c.

  IBAN:  PL 41 2490 0005 0000 4530 7581 5514
  BIC:    ALBPPLPW

  ul. Fabryczna 12

  39-200 Dębica  *Dokonując przelewu tradycyjnego prosimy o podanie numeru zamówienia.
 • Co zrobić, aby otrzymać zakupioną książkę już następnego dnia?

  Czas potrzebny do zaksięgowania pieniędzy przez bank to zwykle jeden dzień. Aby przesyłka dotarła do Państwa w dzień kolejny po zakupie, należy dokonać wpłaty do godziny 12:00.

  Jeżeli wpłata jest dokonana przy pomocy PayU do godziny 12:00 i opłacona jest opcja priorytet w Poczcie Polskiej lub Kurier, to przesyłka jest nadana tego samego dnia około godziny 15:00 i zwykle znajduje się u Państwa dnia następnego, jeśli jest to kolejny dzień roboczy.

  Jeżeli wpłacają Państwo pieniądze zwykłym przelewem i zależy Państwu na bardzo szybkim dostarczeniu książki, prosimy o wysłanie do nas w takim wypadku potwierdzenia wpłaty wygenerowanego przez bank w pliku PDF drogą elektroniczną . Jeżeli wyślą Państwo potwierdzenie wpłaty i dodatkowo wybiorą Państwo opcję przesyłki priorytetowej Poczty Polskiej bądź opcji Kurier przesyłka zostanie prawdopodobnie dostarczona do Państwa dnia następnego.
 • Czy książki są bezpiecznie zapakowane?

  Tak, staramy się, aby książka w trakcie przesyłki nie uległa uszkodzeniu. Do pakowania używamy kopert GLS oraz kartonów.

Opinie naszych klientów

Rzetelny-polecam
Luiza
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA