Harlan Coben - książki

Harlan Coben amerykański pisarz, znany ze swoich powieści kryminalnych. Pod koniec studiów zrozumiał, że pisanie to zawód, który chce wykonywać. Swoją pierwszą książkę napisał w 1990 roku. “Mistyfikacja” opowiada historię modelki, która straciła swojego ukochanego męża podczas miesiąca miodowego. Nie potrafiąc pogodzić się z jego śmiercią odkrywa coraz to nowe kłamstwa swojego wybranka.

Pisarz znany jest z serii o byłym koszykarzu, który wciela się w agenta sportowego - Myron Bolitar. Cykl składa się z jedenastu powieści. Pierwszą książką jest “Bez skrupułów”. Artysta stworzył powieść “Nie mów nikomu”, która jest obecnie najlepiej sprzedającą się książką autora. Trafiła ona na listę bestsellerów New York Timesa. Harlana Cobena możemy kojarzyć również z takimi książkami jak: “W głębi lasu”, “Tylko jedno spojrzenie’, “Zachowaj spokój”. Serwis Netflix podjął się nakręcenia filmu na podstawie powieści “Niewinny” z 2005 roku. W rolę głównego bohatera wciela się hiszpański aktor Mario Casas. Amerykański autor otrzymał kilka prestiżowych nagród przyznawanych w kategorii “Powieść kryminalna”. Jedną z nich jest najważniejsza literacka nagroda im. Edgara Poe. 
 

Harlan Coben - dostępne książki

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner