Książki dźwiękowe, książeczki z puzzlami i magnesami dla dzieci w wieku 3-5 lat

Leży Ci na sercu rozwój Twojego dziecka? W takim razie dbaj o to, by zabawki, które pociecha ma do swojej dyspozycji były wybierane rozsądnie, z troską o wspieranie smyka na drodze do zdobywania nowych umiejętności!

Książeczka dźwiękowa: wspomóż rozwój dziecka

Ciekawym rozwiązaniem dla brzdąców, które reagują na dźwięki będą odpowiednio dopasowane do wieku książeczki dźwiękowe dla dzieci. Przykładowo: grająca książeczka z odgłosami zwierząt pozwoli dziecku nie tylko poznać dźwięki, jakie wydaje konkretne zwierzę, ale również zapoznać się z nazwami poszczególnych stworzeń. Książka z odgłosami zwierząt może być szansą na wspólną zabawę z rodzicem, który poprowadzi dziecko przez kolejne pozycje książeczki. Książeczki dźwiękowe dla dzieci mogą mieć różną formę. Książeczki z dźwiękami zwierząt dla dzieci to tylko jedna możliwość, chociaż należy przyznać, że tego rodzaju książeczki grające dla dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem.

Książeczki dla dzieci z odgłosami, na przykład zwierząt czy pojazdów, są okazją do poznania nowych słów. Naciskając przyciski z odgłosami dziecko sprawdza, jaki dźwięk wyda książeczka. Edukacyjne książeczki grające dla dzieci są bardzo ciekawym pomysłem na prezent, ale rzecz jasna, należy je dopasować do wieku dziecka, ponieważ brzdące, w zależności od tego, w jakim przedziale wiekowym się znajdują, mają inne potrzeby i możliwości. Inną opcją są książki muzyczne dla dzieci. Specjalne książeczki z piosenkami dla dzieci, jak również mówiące książki dla dzieci z lektorem mogą z powodzeniem przykuć uwagę brzdąca. Książeczka interaktywna z dźwiękami pozwoli na wsparcie rozwoju dziecięcego słuchu. Książka interaktywna, która gra lub wydaje określone dźwięki dla wielu dzieci jest nie lada gratką, urozmaicającą zabawę.

Książka dla dzieci z puzzlami: trening cierpliwości i skupienia

Książeczki dla dzieci z puzzlami z kolei stanowią doskonałe ćwiczenie cierpliwości. Dziecko musi ułożyć konkretny obrazek i jego zadaniem jest dopasowanie do siebie poszczególnych elementów, co wymaga od malucha skupienia uwagi na wykonywanej czynności i analitycznego myślenia. Oczywiście, puzzle i książeczki z puzzlami muszą być dostosowane do wieku dziecka, nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale również z uwagi na umiejętności brzdąca.

Książka z magnesami: zabawa i nauka

Książeczka z magnesami dla dzieci może okazać się urozmaiceniem dla tradycyjnych książeczek. Ciekawa forma sprawia, że książki z magnesami dla dzieci często są w stanie na dłużej przyciągnąć uwagę pociech. Rzecz jasna, duże znaczenie ma tutaj także kwestia związana ze stroną estetyczną danej książeczki. Generalnie, różnego rodzaju książeczki dla dzieci często nawiązują do znanych i lubianych motywów lub popularnych postaci z bajek.

Skupszop przygotował bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju książeczek dla dzieci w różnym wieku. To wyraz troski o potrzeby naszych klientów. Książeczki należy dopasowywać do wieku dziecka – trzeba o tym pamiętać. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była atrakcyjna także pod względem cenowym. Sprawdź, dlaczego zakup w Skupszop to dobry krok!

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner