Wydawnictwo: MT Biznes - wszystkie książki

Wydawnictwo MT Biznes określa profil swojej działalności jako ekonomiczno-biznesowy. Od 2001 roku zachęca swoich czytelników do poszerzania wiedzy na temat psychologii biznesu, ekonomii i zarządzania. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie, dlatego twórcy oficyny na co dzień mogą obserwować dynamicznie rozwijające się trendy na rynku marketingowym oraz wydawniczym. Współpracują oni także m.in. z Uniwersytetem Harvarda.

Oferta Wydawnictwa MT Biznes

Wydawnictwo MT Biznes książki kieruje zarówno do ekonomistów, profesorów i biznesmenów, jak i do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem marketingu i finansów. Z dostępnych publikacji codziennie korzystają również studenci uczelni wyższych w Polsce. W asortymencie oficyny znajdują się publikacje polskich specjalistów i tłumaczenia zagranicznych bestsellerów.

Jeżeli interesuje cię tematyka biznesu, z pewnością nie są ci obce nazwiska takie jak Brian Tracy, Timothy Ferriss czy Jim Collins. Ich publikacje, między innymi ,,Potęga pewności siebie”, ,,Zjedz tę żabę!” czy ,,Narzędzia tytanów” możemy czytać w polskim przekładzie właśnie dzięki twórcom MT Biznes.

Wydawnictwo MT Biznes książki dostosowuje do aktualnych potrzeb swoich czytelników. Wśród nowości wydawniczych, które ukazują się jego nakładem, nie brakuje rozważań na temat nowoczesnych strategii biznesu, ostrej konkurencji Chin i Ameryki, w tym omówienia modeli biznesowych popularnych w obu państwach (,,Biznes po chińsku” polskich autorów), ale przede wszystkim - treści dotyczących psychologii biznesu. ,,LinkedIn w praktyce” Angeliki Chimkowskiej, ,,Strategia Umami” dr Agi Szóstek, a także ,,Esencjalista”, ,,Złe decyzje zakupowe” i ,,Myślenie kontekstowe” to książki, których lektura przyda się każdemu. Nawet jeśli nie planujemy założenia własnej firmy lub zmiany strategii prowadzonego aktualnie biznesu, obserwacja nowych trendów i zdobycie specjalistycznej wiedzy mogą okazać się bardzo pomocne. Co więcej, zapoznanie się z tymi tytułami może zaprocentować w naszym życiu codziennym. Uczą one bowiem oszczędności i zarządzania czasem. Zwracają także uwagę na to, że w dzisiejszym świecie obok nauk ścisłych coraz większe znaczenie zdobywają kompetencje miękkie i znajomość podstaw psychologii.

Skupszop może poszczycić się publikacjami Wydawnictwa MT Biznes w swojej ofercie. Sprawdź, czy znajdziesz u nas biznesową pozycję, której brakowało wcześniej na twojej półce.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner