• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Gliwice: skup książek. Dowiedz się, dlaczego Skupszop to rozwiązanie dla Ciebie!

Chcesz sprzedać swoje stare książki? Interesuje Cię skup starych książek? Śląsk to miejsce Twojego zamieszkania? Nie ma znaczenia, czy chcesz znaleźć antykwariat i skup starych książek w Gliwicach, czy innym mieście na terenie Śląska, dowiedz się, dlatego warto skorzystać z oferty Skupszopu.

Skupszop to skup książek, który działa online, bez punktów stacjonarnych. Dla osób, które szukają skupu książek szkolnych itp. w Gliwicach, korzystanie ze Skupszopu może okazać się oszczędnością czasu. Dlaczego? Chcąc odszukać skup książek używanych w Gliwicach, nie musisz szukać punktów stacjonarnych. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową skupszop.pl i wpiszesz w wyszukiwarkę kod ISBN książki, którą zamierzasz sprzedać. Dzięki temu dowiesz się, czy dana książka może zostać odkupiona przez Skupszop i jaką cenę możesz za nią uzyskać. Pamiętaj, żeby sprawdzić, jakich książek nie skupujemy.

Proces sprzedaży książek został maksymalnie uproszczony. Minimalna kwota sprzedaży to tylko 40 złotych, ale za to nie ma żadnych ograniczeń dotyczących kwoty maksymalnej, co jest szczególnie istotne dla tych osób, które chcą sprzedać większą liczbę książek. Korzystanie z internetowego skupu książek jest bardzo proste i efektywne – w kilka sekund możesz sprawdzić, czy dana książka może zostać odkupiona, poznać cenę i zdecydować, czy chcesz ją sprzedać. Skup online dba o Twój komfort – nie musisz wychodzić z domu, żeby skup dokonał wyceny książek, które zamierzasz sprzedać. Dzisiaj, w czasach, w których żyjemy w ciągłym pędzie, ma to szczególne znaczenie.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać samodzielnie, lub zamówić kuriera za naszym pośrednictwem. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.