Wydawnictwo: Nasza Księgarnia - wszystkie książki

Wydawnictwo Nasza Księgarnia to jedna z najstarszych oficyn wydawniczych w naszym kraju. Swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 1921 roku i nawet podczas wojny nie przerwała swojej działalności, a dopasowała ją do panujących w tamtych czasach warunków. W 1945 roku wydawnictwo Nasza Księgarnia przekształciło się w spółdzielnię pod nazwą Instytut Wydawniczy „Nasza Księgarnia”. W 1954 roku Nasza Księgarnia została przedsiębiorstwem państwowym, jednak w 1992 roku ponownie przekształcono ją na przedsiębiorstwo prywatne. Nasza Księgarnia łączy tradycję z nowoczesnością. Książki tej oficyny od pokoleń towarzyszą czytelnikom i dostarczają im pięknych chwil podczas czytania.

Nasza Księgarnia – książki dla dzieci i nie tylko

Wydawnictwo NK jest znane przede wszystkim z tego, że wydaje piękne książki dla dzieci. Oficyna ma wyłączne prawo do publikacji klasycznych tytułów takich jak: Kubuś Puchatek i Chatka Puchatka oraz cykl o Muminkach. Nasza Księgarnia jest wydawcą bestsellerowej serii o Mikołajku oraz książek Astrid Lindgren m.in. Dzieci z Bullerbyn, Ronja, córka zbójnika, Bracia Lwie Serce. Każdy z pewnością choć raz słyszał o tych książkach, a nawet przeczytał je nie jeden raz w swoim życiu – sobie lub dziecku. Oficyna śledzi nowości na zagranicznym rynku wydawniczym. Dzięki temu może ona dostarczyć polskim czytelnikom ciekawe pozycje literackie, które są cenione na całym świecie.

Nasza Księgarnia książki dla dzieci to takie tytuły jak: „Dziennik cwaniaczka” Jeffa Kinneya, „Zostań, jeśli kochasz” Gayle Forman, „Złodziejka książek Markusa Zusaka, „Fistaszki zebrane” Charlesa M. Schulza. Do czołowych pozycji wydawnictwa NK można też zaliczyć: „Przygody kota Filemona Sławomira Grabowskiego i Marka Nejmana. „Misia Uszatka Czesława Janczarskiego z ilustracjami Zbigniewa Rychlickiego i niezapomniane historie z cyklu „Poczytaj mi, mamo. Są to książki, który każdy powinien mieć na półce w swoim domu, aby w wolnej chwili przeczytać je wspólnie z dziećmi.

Z wydawnictwem Nasza Księgarnia byli związani wybitni autorzy: Jan Brzechwa, Janusz Domagalik, Irena Tuwim, czy Wanda Chotomska. Obecnie oficyna współpracuje z wieloma cenionymi autorami. Wszystkie publikacje Naszej Księgarni wyróżniają się wysoką jakością, która sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających czytelników. Piękne ilustracje pojawiające się w książkach tego wydawnictwa skradną serca dzieci i dorosłych.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner