• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Tychy: skup książek. Uporządkuj książkowe zbiory!

Twoje zbiory książkowe już dawno powinny zostać przeorganizowane? Doszłaś(eś) do wniosku, że liczba książek, jakie posiadasz musi być zredukowana, dlatego szukasz skupu starych książek lub antykwariatu w Tychach? Bez względu na to, czy chcesz znaleźć skup książek używanych, czy zależy Ci na skupie książek szkolnych w Tychach, sprawdź, dlatego warto skorzystać z oferty Skupszopu.

Skupszop jest skupem internetowym, działa w środowisku online, dzięki czemu jego usługi są skierowane do wszystkich mieszkańców Polski, co może okazać się szczególnie korzystne dla osób, jakie na co dzień mają bardzo niewiele czasu wolnego lub po prostu w pobliżu ich miejsca zamieszkania nie funkcjonują skupy stacjonarne. Potrzebny Ci skup książek na Śląsku? Dzięki Skupszopowi możesz bardzo szybko sprawdzić, czy skup jest zainteresowany odkupieniem Twoich książek i jaką cenę może Ci zaproponować, wystarczy, że w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl wpiszesz kod ISBN książki. Kod ISBN zazwyczaj jest na tylnej okładce książki.

Skupszop proponuje Ci dwie opcje wysyłki sprzedawanych książek. Obie są bezpłatne, co ma szczególne znaczenie. Minimalna kwota sprzedaży to 40 złotych, ale nie istnieje kwota maksymalna, co oznacza, że możesz sprzedać dowolną liczbę książek. Sprawdź tylko, jakich książek nie skupujemy. Dokładamy starań, żeby proces korzystania z oferty Skupszopu był dla naszych klientów nieskomplikowany. Ich satysfakcja jest dla nas absolutnym priorytetem. 

Warto jednak zaznaczyć, że Skupszop nie zajmuje się wyłącznie skupowaniem książek! Na skupszop.pl znajdziesz bowiem bardzo szeroki wybór różnego rodzaju książek – nowych i używanych – które możesz kupić. Proponujemy książki z zakresu literatury pięknej, książki historyczne, komiksy, książki miłosne, biografie, kryminały, książki poświęcone zdrowemu żywieniu, książki dla dzieci czy książki do nauki języków obcych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mogą mieć różne oczekiwania i preferencje dotyczące tematyki kupowanych książek, dlatego tak duże znaczenie ma dla nas szeroki i zróżnicowany asortyment lektur. 

Razem ze Skupszopem możesz kupować i sprzedawać niepotrzebne książki. Stan każdej książki przeznaczonej do sprzedaży jest opisany za pomocą specjalnej skali, co powinno ułatwić Ci podjęcie decyzji dotyczącej zakupu konkretnego egzemplarza. Zapraszamy – sprawdź, co możemy Ci zaproponować! Pieniądze uzyskane ze sprzedaży książek możesz spożytkować na uzupełnienie swojej biblioteczki.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.