Anita Głowińska - książki

Anita Głowińska to polska pisarka. Tworzy interaktywne, obrazkowe i edukacyjne opowiadania oraz książki dla dzieci. Samodzielnie rysuje do nich ilustracje. W wolnych chwilach pomaga swojej drugiej połówce projektować plakaty dla firm. Do pisania skłoniły ją dzieci, którym nie wystarczały książki posiadane w ich prywatnej biblioteczce.

Zaczynając pisać spełniła swoje największe marzenie. Popularność zyskała dzięki  ilustrowanej kolekcji “Cała Polska czyta dzieciom”. Stworzyła również serię opowiadań dla najmłodszych “Kicia Kocia”. Cykl opowiada o bystrej kotce i jej przyjaciołach, którzy w zabawny sposób pokazują naszym brzdącom jak należy zachować się w pewnych sytuacjach. Do najpopularniejszych książeczek z sagi należą: “Kicia Kocia jest chora”, “Kicia Kocia na basenie”, “Kicia Kocia: Mówi nie!”. Opublikowała też "Fantastyczną serię do kieszonki", "Tornister pełen przygód" oraz serię kolorowanek “2-latek rysuje”. Książka “Dziura w gazecie” była nominowana do Nagrody im. Kornela Makuszyńskiego. 

Anita Głowińska - dostępne książki

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner