• 1. Książki na sprzedaż

  Dodaj książki które chcesz sprzedać

 • 2. Twoje dane

  Dodaj swoje dane do sprzedaży

 • 3. Podsumowanie

  To już koniec

Siedlce: skup książek. Jak sprzedać niechciane książki?

Pozbycie się niepotrzebnych książek to w Twoim przypadku konieczność, ponieważ masz ich tak dużo, że zaczynają zagracać Twoje mieszkanie? Chcesz znaleźć skup książek używanych w Siedlcach, żeby poprosić o wycenę Twojego księgozbioru? Skorzystaj z oferty Skupszopu – internetowego skupu książek. Przedmiotem naszej działalności jest oczywiście skup i sprzedaż książek. Siedlce to jedno z miast, które obejmujemy swoimi usługami. Jako skup internetowy nie mamy punktów stacjonarnych, dlatego z naszej oferty mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski, którym potrzebny jest skup starych książek, nie tylko mieszkańcy Siedlec.

Korzystanie z oferty Skupszopu to przede wszystkim wygoda. O dowolnej porze możesz sprawdzić, czy skup będzie zainteresowany Twoimi książkami i jaką cenę za nie zaproponuje. Wystarczy, że w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl wpiszesz kod ISBN książki. Szybko otrzymasz informację i będziesz mogła/mógł zaplanować dalsze działania. Minimalna kwota sprzedaży książek to w przypadku Skupszopu tylko 40 złotych, co również nie pozostaje bez znaczenia. Dodatkowo, na uwadze warto mieć fakt, że Skupszop nie ustalił maksymalnej kwoty sprzedaży – to Ty decydujesz ile książek sprzedasz. 

Co w takim razie z wysyłką książek? Skupszop zaproponuje Ci dwie możliwości bezpłatnej wysyłki książek, wybierasz tę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Cały proces sprzedaży książek jest banalnie prosty i przejrzysty, co warto mieć na uwadze. Skupszop to także miejsce, w którym kupisz książki – nowe i używane. Proponujemy książki o różnorodnej tematyce, doskonale zdając sobie sprawę z odmiennych preferencji czytelniczych naszych klientów.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł
brakuje jeszcze - 40.00zł

android
Skanuj wygodnie z aplikacją!
Dostępna na Android - Pobierz!
 • Produkt

 • Cena skupu

 • Ilość

 • Wartość

skupszop

Wyceń kolejną książkę:

Kamera

W kolejnym kroku podasz dane do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

DANE SPRZEDAJĄCEGO
Jak wyliczamy cenę skupu?
Rozwiń
Ceny skupu wyliczane są na podstawie różnych czynników, które dynamicznie się zmieniają, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Czynniki, które są brane pod uwagę to m.in.:

 1. Aktualna cena rynkowa
 2. Aktualne zapotrzebowanie
 3. Aktualny stan magazynowy
Jak wysłać przesyłkę i kto ponosi koszt dostawy?
Rozwiń
Paczkę możesz nadać w paczkomacie InPost, zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, lub nadać samodzielnie. Sposób dostawy wybierzesz w trzecim kroku procesu sprzedaży. Nadanie w paczkomacie InPost oraz kurierem są darmowe. W przypadku samodzielnej wysyłki powiększamy kwotę wypłaty o 7 zł.

Informacje dla wybranej formy wysyłki:

Darmowy Paczkomat InPost – paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie, w dowolnym terminie w ciągu 14 dni od otrzymania kodu, który będzie widoczny na koncie użytkownika oraz zostanie wysłany mailowo. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Darmowy Kurier – datę odbioru paczki przez kuriera, ustawisz w koncie użytkownika po dokonaniu transakcji. Kurier będzie posiadał ze sobą etykietę, wystarczy, że wręczysz mu przygotowaną przesyłkę. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg. W przypadku większej ilości paczek prosimy o kontakt w celu ustawienia dodatkowego zlecenia odbioru.

Koszty nadania w paczkomacie oraz odebrania paczki przez kuriera pokrywamy w całości.
Paczka wysłana, co dalej?
Rozwiń
Po otrzymaniu przez nas przesyłki, sprawdzamy, czy ilość produktów w paczce jest zgodna z deklaracją sprzedaży oraz przydzielamy każdemu produktowi jeden z trzech stanów zużycia

 • jak nowy
 • dobry
 • widoczne ślady używania
Kiedy i jak otrzymam pieniądze za sprzedane produkty?
Rozwiń
Pieniądze wypłacane są w ciągu 48 godzin od zweryfikowania przesyłki na podany rachunek bankowy w koncie użytkownika lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Sprawdź jak możesz pomagać. Proces przyjęcia trwa od 1 do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki do naszej siedziby.

O wypłacie środków poinformujemy Cię, wysyłając SMS na nr telefonu podany w transakcji.