Graham Masterton - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
16 Stycznia 1946 w Edynburg
Kraj pochodzenia:
Wielka Brytania
Język:
angielski
Nagrody:
Nominacja: World Fantasy Award, Edgar Award

Graham Masterton to brytyjski pisarz, który specjalizuje się przede wszystkim w literaturze grozy, ale pisze również thrillery, wiersze oraz powieści o charakterze historycznym. Książki Grahama Mastertona cieszą się dużą popularnością, a niektóre z nich zostały przeniesiona na srebrny ekran. W gronie najlepszych książek Grahama Mastertona znajdują się tomy cyklu książkowego „Manitou”. W pierwszej części cyklu czytelnik poznaje jasnowidza, który staje przed bardzo trudnym zadaniem – będzie musiał się zmierzyć z indiańskim szamanem, który pała rządzą zemsty.

Chcąc stworzyć kolekcję książek Grahama Mastertona, warto sięgnąć również po inny cykl stworzony przez autora – „Wojownicy nocy”. W pierwszym tomie trójka dopiero co poznanych osób zostanie wystawiona na ogromną próbę. Horrory pisane przez autora zdecydowanie mogą przypaść do gustu osobom lubiącym książki fantasy. Przemyślana fabuła, niesamowicie zarysowane postacie oraz doskonały klimat opowieści snutych przez Mastertona sprawia, że jest on jednym z najbardziej poczytnych pisarzy grozy, niektóre z jego książek stały się bestsellerami. Co więcej, twórczość pisarza jest tłumaczona na wiele języków obcych, a sam Graham Masterton został laureatem plejady prestiżowych nagród literackich.

W bibliografii Grahama Mastertona, poza horrorami, na uwagę zasługują również thrillery z serii, których główną bohaterką jest policjantka Katie Maguire. Książki zdecydowanie trzymają w napięciu i wciągają czytelnika, bawiąc niesztampowymi rozwiązaniami. Wśród najnowszych książek Grahama Mastertona znajduje się jedenasty tom przygód Maguire – „Do ostatniej kropli krwi”, w którym policjantka staje przed wieloma wyzwaniami. Graham Masterton to bardzo płodny pisarz, który na swoim koncie ma również ciekawe i bardzo pomocne poradniki poświęcone życiu seksualnemu. Chcąc lepiej zapoznać się z jego twórczością, warto sięgnąć również po takie tytuły, jak: „Zwierciadło piekieł”, „Głód”, „Sekta”, „Rytuał”, „Dynastia”, „Wyklęty” czy „Dziecko ciemności”.

Graham Masterton - bestsellery
Miękka , W magazynie
Używana
Miękka , W magazynie
Używana
Miękka , W magazynie
Używana
Broszurowa , W magazynie
Używana
Miękka , W magazynie
Używana Wyprzedaż
Miękka , W magazynie
Używana
Miękka , W magazynie
Używana
Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 7.14 zł 36.00 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż
Pocket , W magazynie
Używana Wyprzedaż
Broszurowa , W magazynie
Używana
Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż

Graham Masterton - wszystkie książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner