Diana Palmer - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
11 Grudnia 1946 w Cuthbert, Georgia
Kraj pochodzenia:
Stany Zjednoczone
Język:
angielski
Nagrody:
Waldenbooks National Sales

Diana Palmer, a właściwie Susan Kyle (Diana Palmer jest jednym z pseudonimów używanych przez autorkę), to amerykańska pisarka, wcześniej zawodowo związana z dziennikarstwem. Płodna autorka ma na swoim koncie wciągające powieści, które cieszą się bardzo dużą popularnością i są przetłumaczone na wiele języków obcych, w tym język polski. Książki Diany Palmer to przede wszystkim powieści z pogranicza literatury obyczajowej i romansu. Kolekcja książek Diany Palmer obejmuje zarówno pojedyncze powieści, jak również książkowe serie, między innymi: „Hutton”, „Wyoming men” czy „Long tall Texans”.

Wszystkie książki Diany Palmer to bardzo ciekawa czytelnicza propozycja dla osób, które uwielbiają ciekawe i jednocześnie niesztampowe książki – romanse. Pisarka operuje ciekawymi rozwiązaniami fabularnymi i potrafi w bardzo interesujący sposób odmalować książkowe postacie, wciągając czytelnika do wykreowanego przez siebie świata. Chcąc lepiej zapoznać się z twórczością Diany Palmer, warto sięgnąć, między innymi, po powieść „Nigdy nie zapomnę”, w której czytelnicy poznają Meredith, kobietę, która w nietypowych okolicznościach ma znowu poznać swoją dawną miłość.

Tworząc spis książek autorstwa Diany Palmer, które zdecydowanie trzeba przeczytać, należy pamiętać także o takich tytułach jak: „Po drugiej stronie”, „Zgrany duet”, „Gorączka nocy”, „Pracująca dziewczyna”, „W czułych objęciach”, „Ogień i lód”, „Uwierzyć w miłość” czy „Do dwóch razy sztuka”. Do najlepszych książek Diany Palmer można zaliczyć również, na przykład, powieści: „Zaopiekuj się mną”, w której drobny wypadek powoduje lawinę zdarzeń, „Morderstwo w Panama City”, czyli romans z wątkiem kryminalnym w tle oraz „Pamiętny wywiad”, historię młodej dziennikarki, która podejmuje się nietypowej pracy. Diana Plamer ma na swoim koncie również wiele publikacji stworzonych we współpracy z innymi autorami. Różnorodna tematyka podejmowana przez pisarkę w jej powieściach pozwala czytelnikowi wybrać książkę, która najlepiej wpisuje się w jego gust literacki.

Diana Palmer - bestsellery
Diana Palmer
Broszurowa , W magazynie
Używana
Diana Palmer
Miękka , W magazynie
Używana
Diana Palmer
Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 20.21 zł 36.99 zł

Diana Palmer
W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 4.95 zł 9.80 zł

Diana Palmer
W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 4.98 zł 13.99 zł

Diana Palmer
W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 11.99 zł 13.99 zł

Diana Palmer
Miękka , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 2.00 zł 13.99 zł

Diana Palmer
W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 2.42 zł 13.99 zł

Diana Palmer
Miękka , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 8.37 zł 13.41 zł

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner