Stephenie Meyer - książki

Stephenie Meyer to amerykańska pisarka, urodziła się 1973 roku w Hartford w stanie Connecticut. Ukończyła Brigham Young University na wydziale literatury angielskiej. Mieszka w Arizonie z mężem i synami. Jej kariera pisarska była “nieplanowana”, przygodę z pisaniem rozpoczęła przez przypadek, gdy przyśniła jej się młoda dziewczyna i wampir. Wcześniej pracowała jedynie jako recepcjonistka w firmie handlującej nieruchomościami.

Meyer jest autorką bestsellerowej sagi „Zmierzch”, oraz powieści „Intruz” i „Chemik”. Jej debiutancka saga z pogranicza romansu i fantasy zachwyciła miliony czytelników. Od czasu publikacji w 2005 roku stała się współczesnym klasykiem, redefiniując gatunki literatury dla młodzieży. Seria sprzedała się w 160 milionach egzemplarzy na całym świecie. Opowieść o Isabelli Swan i Edwardzie Cullenie sprawiły, że Stephenie Meyer stała się znana szerokiej publiczności.

Na podstawie książek fantasy powstała adaptacja filmowa. Autorka otrzymała nagrody takie jak: Fiction for Young Adults (2006), Author of the Year (2008) czy Children's Book of the Year (2009)

Stephenie Meyer - dostępne książki

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner