Jaś Kapela - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
27 Sierpnia 1984 w Warszawa
Kraj pochodzenia:
Polska
Język:
polski

Jaś Kapela to pisarz oraz poeta, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Chcąc lepiej zapoznać się z działalność poetycką i wierszami Jasia Kapeli, zdecydowanie warto sięgnąć po jeden z jego tomików poetyckich: „Reklama”, „Życie na gorąco” lub „Modlitwa dla opornych”. Poza tym, w swoim dorobku literackim, Jaś Kapela posiada również książki prozatorskie. „Stosunek seksualny nie istnieje” to świetna książka Jasia Kapeli, zdecydowanie zasługująca na przeczytanie, w której czytelnikowi zostają przedstawione postacie dwóch studentów oraz ich bardzo niesztampowych poszukiwań. Napisana ciekawym językiem, cechująca się oryginalnością, może zachęcać czytelnika do własnych refleksji.

W bibliografii Kapeli coś dla siebie znajdą również osoby, które najbardziej interesują literatura faktu, reportaże – książki „Warszawa wciąga. Tu byłem. Tu ćpałem. Tu piłem. Przewodnik po warszawskich klubach” oraz „Polskie mięso, czyli jak zostałem weganinem i przestałem się bać” to bardzo interesujące propozycje czytelnicze. W książce „Warszawa wciąga. Tu byłem. Tu ćpałem. Tu piłem. Przewodnik po warszawskich klubach” autor – Jaś Kapela – w drobiazgowy sposób przedstawia, jak wskazuje już sam tytuł publikacji, warszawską mapę imprezową. Książka pokazuje więc nietypowy obraz stolicy, od bardziej zabawowej strony. Z kolei „Polskie mięso, czyli jak zostałem weganinem i przestałem się bać” jest książką, w której autor zawarł, między innymi, swoje doświadczenia z pracy w kurniku oraz ubojni.

Wśród prozatorskich utworów Jasia Kapeli można znaleźć również takie tytuły książek, jak: „Janusz Hrystus”, „Dobry troll” oraz „Jak odebrałem dzieci Terlikowskiemu”. Warto zaznaczyć, że Jaś Kapela jest także zwycięzcą pierwszego w Polsce slamu poetyckiego, czyli „pojedynku” odbywającego się publicznie pomiędzy poetami. Co więcej, we współpracy z Hanną Zagulską, Jaś Kapela napisał książkę „Odwaga”, która jest skierowana przede wszystkim do młodzieży, a jednym z jej najważniejszych motywów jest właśnie tytułowa odwaga.

Jaś Kapela - bestsellery
Jaś Kapela
Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 17.32 zł 25.87 zł

Jaś Kapela
Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 23.03 zł 34.90 zł

Jaś Kapela
Broszurowa , W magazynie
Nowa Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 7.06 zł 34.90 zł

Jaś Kapela
Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 5.15 zł 34.90 zł

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner